Aizdevums internetā ar VIASMS.lv

Kredīti internetā ir ļoti ērts un vienkāršs veids kā atrisināt neparedzētas finansiālas situācijas, ar kurām ir nācies sastapties teju ik vienam. VIASMS.lv piedāvātie aizdevumi ir lielisks risinājums jebkurai dzīves situācijai ar elastīgiem atmaksas nosacījumiem.

  • Maksājumu karte ar kredītlīniju. Tā ir kredītkarte klasiskā izpratnē un ļauj apmaksāt preces un pakalpojumus piešķirtās kredītlīnijas ietvaros. Maksājumu kartes kredītlīnija ir atjaunojama – atmaksājot naudu, tā atkal kļūst pieejama.
  • Naudas kredīts, kurš noderēs brīžos, kad nepieciešams ātri saņemt aizdevumu līdz pat EUR 3000 nozīmīgākiem dzīves plāniem ar iespēju vienoties par ikmēneša maksājuma apjomu, saskaņā ar klienta finansiālo stāvokli.
  • Elastīgais aizdevums ir piemērots brīžiem, ja nepieciešama neliela naudas summa uz īsāku laika periodu. Tas ļaus saņemt nepieciešamo summu 15 minūšu laikā pēc lēmuma pieņemšanas par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Jūsu maksātspēju.

Papildus iepriekšminētajiem pakalpojumiem VIASMS.lv piedāvājumā ir “sms kredīti” ar ērtu pieteikšanās procesu.  Sms kredīts pirmo reizi ir jāpiesaka VIASMS.lv mājaslapā, bet katru nākamo aizņēmumu var saņemt ļoti vienkārši - nosūtot īsziņu. Lai kredīts online tiktu piešķirts, klientam ir jābūt vecumā no 20 – 70 gadiem, Latvijas Republikas iedzīvotājam un ar pozitīvu kredītvēsturi.

VIASMS.lv priekšrocības

Bezmaksas aizdevuma noformēšana, zemās procentu likmes, elastīgi atmaksas nosacījumi kā arī iespēja aizņemties papildus pieejamo limitu ietvaros. Papildus iepriekš uzsvērtajam, VIASMS.lv piedāvājumā ir aizdevums bez procentiem jaunajiem klientiem, pirmās 30 dienas. VIASMS.lv lielākā vērtība ir klienti un pozitīva ilgtermiņa sadarbība. Klientu skaitam arvien pieaugot, VIASMS.lv aktīvi attīsta savu pakalpojumu klāstu, lai aizdevums online nesagādātu nekādas grūtības.

Lai uzzinātu vairāk par aizdevuma saņemšanas iespējām, ieskaties VIASMS.lv

Mājas lapas kalkulatorā, jāizvēlas sev piemērotākā aizdevuma summa, nospiežot “pieteikties” jāseko tālākām norādēm. Pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Jūsu maksātspēju, nauda tiek pārskaitīta 15 minūšu laikā. Tas, cik ātrā laikā kredīts tiks saņemts, atkarīgs no bankas, kurā atvērts Jūsu konts.

Sasniedz plānoto ar VIASMS aizdevumu – kredīts internetā savu mērķu realizēšanai!

Reklāmraksti