Ar virsmatraci no Erti.lv katra gulta ir kā jauna gulta

Vai esat saskārušies ar situāciju, kad mīļš izvelkamais dīvāns jāved uz izgāztuvi tādēļ, ka tas ir izgulēts? Varbūt izvelkamais klubkrēsls vairs nešķiet gana ērts gulēšanai? Ar jaunu virsmatraci jūs varat savām mēbelēm dot otro elpu, jo ar ērtu virskārtu guļamā platība būs atkal patīkama atpūtai. Taču virsmatraču funkcija nebeidzas vien te - tos ir ērti izmantot arī kā guļvietu uz grīdas, kā pamatni atpūtas stūrim vai bērnu rotaļu teritorijai. Virsmatrači pieejami dažādos izmēros un kvalitātēs, tāpēc tirgū iespējams apmulst. Kur pirkt savu jauno virsmatraci? Latvijā ražotie virsmatrači no Erti.lv ir lielisks risinājums tiem, kas novērtē augstas kvalitātes vietējo ražojumu. Interneta veikalā piedāvājumā atrodami virsmatrači dažādu pircēju gaumei un maciņam.

Visi Erti.lv virsmatrači ir radīti no dabiskiem materiāliem. Vienkāršākajiem virsmatračiem ir viena vai divas pildījuma kārtas, bet komforta cienītāji var izvēlēties virsmatraci ar vairākām pildījuma kārtām. Visos virsmatračos ir iekļauta kokosriekstu šķiedras kārta - tas ir dabīgs un stingrs materiāls ar atzītām ortopēdiskām īpašībām. Papildus ērtībai virsmatracī var būt OrthoFoam putas vai Memory putas - šis pildījums nodrošinās augstas klases komfortu gulētāja mugurai un kaklam. Vēl pildījumā var būt perforētais latekss un putu poliuretāns. Pilnīgi visi minētie pildījumu tipi ir elpojoši un ortopēdiski materiāli, kas palīdz uzturēt korektu gulēšanas pozu, uzlabo asinsriti un mazina slodzi uz mugurkaulu. 

Virsmatračus internetā ir ērti aplūkot mājaslapā, kur tie sakārtoti pa kategorijām - te var uzzināt katra produkta specifikāciju un sastāvu. Jāmin, ka visi matrači ir parocīgā pārvalkā, kuru var arī noņemt un izmazgāt. Virsmatrači nopērkami dažādos standarta izmēros, taču ir iespēja arī pasūtīt nestandarta matraci konkrētām vajadzībām. Ja nepieciešama palīdzība pareizā produkta izvēlē, ir iespēja uzrakstīt Erti.lv konsultantiem caur formu mājaslapā vai arī apmeklēt veikalu Maskavas ielā 180. Vērts pieminēt to, ka Erti.lv veikalā produkti pieejami ar īpaši izdevīgām atlaidēm! Izmanto lielisko iespēju atsvaidzināt savu atpūtas zonu par zemām cenām!


Reklāmraksti