Berendsen - produkti un pakalpojumi labākai ikdienai

Neatkarīgi no tā, dzīvojam laukos vai pilsētā, strādājam birojā vai mājās, svarīga ir vide, kurā mēs atrodamies. Vēl svarīgāk, lai vidē kurā esam būtu tīra un sakopta. Berendsen ir uzņēmums, kas vistiešākajā veidā rūpējas par to, lai vide būtu tīra! Berendsen Tekstila Serviss darbojas visā Latvijas teritorijā, piedāvājot nomas un servis pakalpojumus.


Berendsen TOP 5 produkti un piedāvājumi


Maināmo paklāju noma

Maināmie paklāji uzņēmuma Berendsen pieejami plašā klāstā. Pieejami gan standarta paklāji, gan tādi, kas tiks īpaši izgatavoti pēc jūsu pasūtījuma. Paklāji pieejami 8 dažādu veidu. Tie iedalās gan pēc pamatfunkcijām, gan krāsas un materiāla.


Higiēnas produktu noma

Berendsen higiēnas preces paredzētas labierīcībām. Ziepju dozatori, roku žāvētāji, papīra dvieļu turētāji, tualetes papīra turētāji, kokvilnas dvielīšu turētāji un pat Lady Care higiēnas tvertnes. Viss, kas nepieciešams, lai tualetes apmeklējums būtu higiēnisks un drošs. Turklāt, vairākiem Berendsen higiēnas produktiem ir iebūvēts sensors, lai tiem nebūtu jāpieskaras. Šādā veidā tiks ievēroti augstākie higiēnas standarti.


Virtuves dvieļu noma

Berendsen piedāvā 100% kokvilnas dvieļus, kas lieliski noderēs virtuvēs, kafejnīcās, ēdamtelpās vai bāros. Šie dvieļi nepūkojas, tādēļ slaukot šķīvjus vai glāzes uz tiem nepaliks pūkas. Kokvilnas izstrādājumi arī pazīstami ar to labo uzsūkt spēju - tieši tas, kas nepieciešams strādājot ar traukiem, tos slaukot.


Sausais grīdas uzkopšanas darbarīks - mops

Ērts un praktisks, kā raksturo sauso grīdas uzkopšanas darbarīku, kas Latvijā parādījies salīdzinoši nesen. Mops ir mikrošķiedras audums, kas veidots no kokvilnas un poliestera. Tas spēj savākt visus netīrumus un gružus, kas atrodas uz grīdas. Tai skaitā arī putekļus un spalvas. Mops izmantojams arī mitraj;a grīdas uzkopšanā. Pateicoties tā lielajai tīrīšanas virsmai, ātri un efektīvi tiek savākti netīrumi un mazgāta grīda. Berendsen piedāvā mopu trīs dažādos izmēros: 46 cm, 56 cm un 110 cm! Līdz ar to, var izvēlēties piemērotāko mopu, atkarībā no uzkopjamās telpas platības.


Berendsen serviss - maiņa un piedāvāto produktu uzturēšana

Visas piedāvātās preces uzņēmums piedāvā nomāt. Papildus, iegūstot arī servisa pakalpojumus! Paklāji un dvieļi tiek savākti, vietā atstājot tīrus paklājus, izmazgātus dvieļus. Paklāji un dvieļi tiek tīrīti un mazgāti dabai draudzīgā veidā, izmantojot iedarbīgus, bet drošus mazgāšanas līdzekļus. Jums nav jāuztraucas par to, vai pieteicāt paklāju maiņu, jo viss notiek automātiski. Pēc noteikta laika perioda Berendsen darbinieki veiks netīrā paklāja maiņu pret tīru, tā nodrošinot visas nepieciešamās higiēnas normas un prasības.


Ar Berendsen sazināties vari pa tālruni 67500075 vai aizpildi pieteikuma anketu mājas lapā berendsen.lv.


Reklāmraksti