Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu velosipēdu izmēri: kā izvēlēties?

Ja Jūsu bērns jau ir sasniedzis attiecīgo vecumu un var veiksmīgi iemācīties braukt ar velosipēdu, šādā gadījumā Jums ir jāpērk viņam savs transportlīdzeklis, kas palīdz ne tikai veikt attālumus un ātrāk sasniegt draugus, bet arī veicina aktīvāko dzīvesveidu. Tā kā mūsdienās bērni ļoti daudz laika pavada pie datora, velosipēds ir it kā izglābšanās, kas palīdz novērst uzmanību no datora.

Taisnība, bērnu riteņu izmēri ir dažādi, tāpēc meklējot piemērotāko, Jums ir jāiepazīstas ar klāstu. Daži vecāki pērk lielā lielāka izmēra velosipēdus, jo vēlas, lai velosipēds kalpotu kaut dažus gadus. Šādā gadījumā pastāv risks, ka bērns ievainosies. Tātad, atbilstoša izmēra velosipēds ir nepieciešamība, kas var nodrošināt drošību

Meklējot bērnam piemērotāko izmēru, jāizvērtē gan riteņu izmēru collās, gan pašu rāmi. Protams, pārāk mazs velosipēds ir tāda pati slikta izvēle kā pārāk liels velosipēds, jo šādā gadījumā bērns brauks saliecies un tas var pakāpeniski izliekt mugurkaulu. Ja izvēlēsities velosipēdu bez pedāļiem, bērns vienkārši to stums uz priekšu, šādā gadījumā nepieciešams izvērtēt ne tikai velosipēda izmēru, bet arī svaru. Pārāk smags velosipēds prasīs daudz spēka un tas var atturēt bērnu no braukšanas/velosipēda stumšanas. Organismam, kas vēl tikai attīstās, kustība ir nepieciešama. Tāpēc ir jāizvēlas patīkamākus kustēšanās veidus un tam perfekti derēs divritenis.

Ieteicam izvēlēties tādus, kuru stūri un sēdekli iespējams koriģēt. Šādā gadījumā varat pēc bērna augšanas ātrumu koriģēt arī divriteņa pozīcijas. Protams, korekcijas nevar būt ļoti kardinālas, jo pārāk augsti pacelts sēdeklis un stūre nepalīdzēs bērnam braukt ērti.

Sīkumu, kas ir jāizvērtē, ir daudz, tāpēc vienmēr ir vērts konsultēties ar pārdevēju, kurš dos padomu par to, kāds velosipēds ir piemērotākais bērnam. 

Bērnu riteņu izmēri ir dažādi, lai katrs bērns varētu atrast sev piemērotāko. Kad bērns ir izaudzis no velosipēda, to vienmēr var pārdot un tas kļūst par ieguldījumu jaunā, lielākā velosipēdā.

Bērnu un pieaugušo velosipēdi atrodami tīmekļa vietnē — MERIDA velosipēdi!

 


Reklāmraksti