Daudzveidība ir vajadzīga vienmēr un visur


Izdarīt izvēli nekad nav bijis viegli, lai arī kas būtu šīs izvēles galā. Cilvēkiem, kas ir tendēti uz perfekcionismu, tas sagādā vēl lielākas raizes. Domājot par skaistu un gaumīgu vannasistabu, vēlamies tajā redzēt arī modernu santehniku. Kā izvēlēties īsto? Ar ko atšķiras brīvi stāvošie no piekaramajiem tualetes podiem? Kura vanna labāk iederēsies interjerā? Kāpēc stūra vanna ir labāka par apaļu vannu? 

Tik daudz un dažādi jautājumi tiek uzdoti konsultantam santehnikas veikalā un uz tiem vienmēr tiek sniegtas atbildes, lai palīdzētu klientam izvēlēties. Divas svarīgas lietas, bez kurām vannas istabā nu nekādi neiztikt, ir vanna vai duša un tualetes pods. Bez tām mēs nu dien nejustos komfortabli. Prof.lv piedāvā lielāko santehnikas izvēli.

Tualetes pods bez šaubām ir viena no vajadzīgākajām lietām mājoklī, gluži tāpat kā citas pirmās nepieciešamības preces. Tualetes podu nopirkt nav nemaz tik vienkārši. To ir tik daudz un dažādi, krāsu daudzveidībai arī mēdz būt noteicoša loma izvēles brīdī. Brīvi stāvošie, iebūvējamie rāmji, piekaramie, grīdas montāžas – jā, tie ir tualetes podu veidi. Kādas ir katra veida specifikas? Prof.lv piedāvā Vācijā, Šveicē, Spānijā, Zviedrijā, Polijā un Čehijā ražotus tualetes podus. 

Var šķist, ka tādas lietas kā izvada veids vai ūdens pievads ir mazsvarīgas, taču tā nebūt nav. Brīvi stāvošiem klozetpodiem izvads var būt četru veidu – 45 grādu leņķī, horizontāls sienā, vertikāls grīdā un universāls. Arī grīdas montāžas podiem izvadi ir tādi paši kā brīvi stāvošajiem. Savukārt ūdens pievads skalojamajai kastei - no apakšas, sāna, slēpts vai no sāna/aizmugures. Krāsu salikumi kādos iespējams iegādāties podus ir dažādi. Var palikt pie klasiski baltā vai matēti baltā, taču ir arī zils ar baltu, brūns ar baltu, kā arī zaļš ar baltu. Šādu krāsu tualetes podi noteikti piešķirs odziņu Jūsu vannasistabai.

Ne mazāk svarīga lieta, pērkot podu, ir pārbaudīt, kas nāk tā komplektā, jo ir podi, kuru komplektā nav skalojamās kastes vai poda vāka. Tādā gadījumā to visu var nopirkt atsevišķi, taču ieteicams no viena un tā paša ražotāja.  

Ekonomiskas lietas ir gluži kā jaunākais modes kliedziens, un kāpēc divreiz pārmaksāt? Tas attiecināms arī uz ūdens ekonomiju. Lai maksimāli ietaupītu ūdens patēriņu, der zināt, ka ekonomiskākie tualetes podi ir tie, kuriem aprakstā minēts ūdens patēriņš 3/6l . Tas nozīmē dalīto ūdens nolaišanu - 3 vai 6 litri. Dodot priekšroku iebūvējamajiem podu rāmjiem, ieteicams visu pirkt no viena ražotāja.

Vannas nu jau aizvien vairāk kalpo kā aksesuārs, nevis tikai santehnikas elements. To veidi? Ļoti dažādi: nemirstošā klasika - taisnstūra vannas, stūra, asimetriskās, apaļās, sienas vannas un brīvi stāvošās vannas, akmens masas, akrila, tērauda un “quaryl” jeb kvarila materiāla vannas. 

Piedāvājumā ir pašmāju ražotāju, čehu, lietuviešu, somu ražotāju vannas.  Izvēloties vannu, jāpievērš uzmanība tās stabilitātei, praktiskumam, materiāla spējai ilgstoši saglabāt konstantu ūdens temperatūru, materiāla kopšans nosacījumiem un tā atjaunošanai nolietošanas gadījumā.

Svešs vārds kādam var šķist “quaryl” jeb kvarila tipa vannas. Kvarils ir kvarca daļiņām stiprināts akrils. Akrila vannas ir ļoti pieprasītas Latvijas tirgū, arī Prof.lv piedāvājumā 12 no 16 ražotājiem piedāvā akrila vannas. Tās ir vieglas svara ziņā, viegli kopjamas, cenas ziņā arī ekonomiskas. Siltumietilpība ir visaugstākā, gluži tāpat kā kvarila tipa vannām. Pērkot vannu, ir jāpārliecinās, kas ietilpst tās komplektā – sifoni, vannas kājas, dekoratīvā siena.

Tātad, domājot par modernu un gaumīgi iekārtotu vannasistabu, ir kārtīgi jāizplāno tās dizains. Jāpadomā, kurš tualetes poda veids būs vispiemērotākais, kādu vannu izvēlēties, kurš materiāls uzrunās. Svarīgi arī atcerēties par ergonomiskumu. Krāsa un dizains noteikti arī ir svarīgs faktors. Vairs nav tikai baltas vannas un podi. Ražotāji piedāvā dažādas krāsas, nebūsim konservatīvi. 

Ielūkojoties www.prof.lv, atradīsiet vislielāko, kā arī visdraudzīgāko cenu ziņā vannu un tualetes podu izvēli. Konsultācija mājas lapā arī ir iespējama gadījumā, kad nevari izšķirties par labu vienam vai otram produktam. Kvalitatīva santehnika ir garantija ilgai noturībai un komfortam!

Reklāmraksti