Diennakts serviss, kas spēs atvērt jebkuras automašīnas durvis

Vai jums kādreiz ir gadījies pazaudēt automašīnas atslēgas? Statistika ir neapskaužama, tas ir gadījies vai gadīsies ar vismaz pusi no mums, neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi un piesardzīgi esam ar savām atslēgām. Pazaudētas vai automašīnā ieslēgtas atslēgas var ne tikai apstādināt jūs dienas ritma vidū, bet arī izmaksāt ļoti dārgi. 

Izsists logs ir dārgāks

Nākamreiz, kad jūs vai jūsu draugs, ģimenes loceklis vai kolēģis netiek savā auto – nesāciet domāt, kura loga izsišana izmaksās vislētāk. Atslēgu meistars ir auto atslēgu serviss, kas palīdzēs ar jebkura auto durvju atvēršanu, jebkurā diennakts laikā, jebkurā vietā Rīgā vai Pierīgā. Lai vai kā mēs gribētu, lai savu auto spētu atmūķēt paši, tomēr tas gandrīz vienmēr beidzas ar lielām izmaksām un neērtībām, tāpēc to vislabāk uzticēt profesionāļiem. 

Auto atvēršana ir Atslēgu servisa specialitāte. Kad nepieciešams atvērt mājokļa durvis, var nākties izmantot gan lauzni, gan urbi. Taču rīkojoties ar automašīnu, jābūt īpaši delikātam un uzmanīgam. Atslēgu meistara speciālisti garantē, ka pēc auto durvju atvēršanas uz jūsu auto nepaliks nekādas pēdas, kas liecinātu par šīm darbībām. 

Atvērs visu, visu diennakti

Atslēgu meistars ir diennakts atslēgu serviss, kas var palīdzēt jums ne tikai ar jūsu automašīnas durvju atvēršanu, bet arī ar citu slēdzeņu atvēršanu, piemēram, ja pazaudētas mājokļa atslēgas. Papildus, Atslēgu meistars var palīdzēt ar seifu atvēršanu un dažādu slēdzeņu remontu. 

Kur griezties, ja ir problēma? Sazināties ar Atslēgu meistaru var ļoti vienkārši! Sūtiet savu problēmu, kopā ar slēdzenes vai atveramā objekta attēlu uz tālruņa numuru +371 2666 1117 caur WhatsApp aplikāciju. Atslēgu meistara profesionālie speciālisti nekavējoties novērtēs izveidojušos situāciju un varēs paskaidrot, cik tās atrisināšana varētu izmaksāt. Kad būsiet vienojušies par slēdzenes vai auto durvju atvēršanas cenu, speciālisti dosies pie jums. Serviss ir pieejams visu diennakti jebkurā Rīgas vai Pierīgas apkaimē. 

Atceraties – saucot Atslēgu meistaru, jāpārliecinās, ka varat pierādīt, ka esat automašīnas vai mājokļa īpašnieks.  

Reklāmraksti