Eleganti siltumsūkņi pārsteidz ar progresīvām tehnoloģijām!

MITSUBISHI ELECTRIC lepni piedāvā dizaina sērijas - gaiss/gaiss siltumsūkņi HERO, kas harmonizē ķermeni un prātu, piešķirot vērtīgu un krāšņu pieredzi ikdienas dzīvē. HERO ir nākotnes siltumsūknis, kas apveltīts ar augstākās klases energoefektivitāti A+++, infrasarkanā stara sensoru, hyper apsildi, unikālu aukstuma aģentu R32, nakts režīmu, iebūvētu WiFi un garantētu darbību līdz -35ºC. 

HERO ir izsmalcinātības un mākslas oriģināldarbs

Virsbūves glezniecības tehnoloģija rada krāsas dziļumu un smalku dizainu, kas nemanāmi harmonizēs ar jebkuru interjeru. Mitsubishi Electric dizaineri parūpējušies, lai Jums būtu viegli izvēlēties sev piemērotu dizainu. Siltumsūkņi HERO ir izstrādāti četros skaistos toņos - dabīgi balts, pērļu balts, oniksa melns, rubīna sarkans.

HERO ir nākotnes un progresīvās tehnoloģijas meistarklase 

Šim modelim ir augstākā enerģijas klase A +++, un tas nodrošina maksimālu komfortu un enerģijas taupīšanu. LN-HERO ir pārbaudīts arī līdz -35 grādiem neatkarīgā testēšanas laboratorijā, lai nodrošinātu, ka tā spēj izturēt ārkārtējas temperatūras.

LN-HERO ir apveltīts ar Mitsubishi Electric unikālu tehnoloģiju - Hyper apsilde, HyperHeating, kas sniedz atbilstošu nominālu siltuma jaudu līdz -15 °C. PlasmaQuad funkcija un divkāršs gaisa novirzītājs maksimālai gaisa izkliedēšanai. Daudzpusīgie siltumsūkņi apveltīti arī ar dzesēšanas funkciju vasaras sezonā un pakāpeniski regulējamu diapazonu no 10 līdz 31 ° C apkures režīmā. Savukārt nakts režīms, kura ārtelpas bloks samazina skaņas līmeni līdz 3db(A) , lai netraucētu naktsmieru. 

Gudrs infrasarkano staru sensors (I-see sensors) lasa ķermeņa temperatūru, lai pielāgotu un aprēķinātu  funkcijas Jūsu komfortam, kad ir nepieciešama apsilde, hyper apsilde jeb dzesēšana, tas ieslēdzas. I-see sensors ne tikai nosaka jūsu atrašanās vietu, bet arī aprēķina, kurās telpā Jūs uzturaties biežāk un kurā retāk, lai pielāgotu darbību enerģijas taupīšanai. 

Kādā krāsā būs Jūsu HERO? Dabīgi balts,  pērļu balts, oniksa melns, rubīna sarkans? Apskati tuvāk www.ecoinnovation.lv vai konsultējies ar mūsu speciālistu, kas piedāvās tieši Tev atbilstošu risinājumu - [email protected]

Reklāmraksti