Grāmatvedība – uzņēmuma mugurkauls, par kuru īpaši jārūpējas

Vasaras beigas un pēcatvaļinājumu laiks ir īstais brīdis, lai izvērtētu sava uzņēmuma stāvokli un veiktu nepieciešamās korekcijas, lai līdz gada beigām viss noritētu nevainojami. Arvien vairāk nākas dzirdēt par likumdošanas izmaiņām, kuras skar uzņēmuma grāmatvedību – ja agrāk varējām paši veidot savu grāmatvedību un rūpēties par savu saimniecisko darbību un tās uzskaiti pašu spēkiem, tad tagad bieži vien nākas saukt kādu palīgā. Mūsdienīgu uzņēmumu vadītājiem jau sen ir skaidrs, ka grāmatvedības programmu izvēle ir solis pareizajā virzienā. Dāņu vietne Regnskabsprogrammerne.dk dod iespēju iepazīties ar pāris no visjaunākajām un izdevīgākajām grāmatvedības programmām, kuras var palīdzēt arī jums tikt galā ar grāmatvedības līkločiem.

Jūs varat būt labākais no labākajiem, bet, ja nenodrošināt klientam pietiekamu apjomu informācijas, pieejamo krājumu atspoguļojumu vai pašapkalpošanās iespēju redzamību, klientu apkalpošanas un pārdošanas apjomi samazināsies. Nav nekāda iemesla, kāpēc jums vajadzētu zaudēt pārdošanas apjomus konkurentiem ar zemākas kvalitātes produktiem. It īpaši, ja šis iemesls izriet no jūsu grāmatvedības programmatūras, jo to ir ļoti viegli novērst. 

Kā? Jūs uzminējāt: jauniniet savu sistēmu. Regnskabsprogrammerne piedāvā dažādas programmu versijas, kuras būs piemērotas kā individuāliem saimnieciskās darbības veicējiem, tā arī lielu uzņēmumu vadībai. Pieejamās programmas sniedz dažādas funkcijas – no pamata iespējām līdz pat izvērstiem un specifiskiem pakalpojumiem – par dažādu līmeņu cenām. Dažas no programmām pat ir iespējams izmēģināt un lietot pilnīgi bez maksas, bet sarežģītākās programmas izmaksās mazāk nekā 16 eiro mēnesī.

Ja jūsu grāmatvedības programmatūra ir vecāka par augstskolu absolventiem, kuri piesakās darbā jūsu uzņēmumā, tad noteikti ir pienācis laiks to mainīt. Bieži vien uzņēmēji paļaujas uz ilgi lietotu programmu funkcijām, bet tās sāk ierobežot uzņēmuma funkcionalitāti tieši tādēļ, jo tās ir novecojušas. 

Tehnoloģiju un programmatūras pasaulē lietas rit ātri, un, ja pēdējās divās desmitgadēs neesat veicis nekādas izmaiņas vai atjauninājumus, noteikti var apgalvot, ka uz šī trūkuma rēķina jums nākas zaudēt naudu un laiku. Nekavējiet sava biznesa attīstību, paļaujoties uz veco, novecojušo sistēmu, kurā grāmatvedība tiek veikta  fiziskās grāmatās, ar roku rakstot tajās datus. Pārmaiņas ir kas labs, tās ir jāievieš un jāizmanto to pozitīvā ietekme. Turpiniet virzīties uz priekšu un atjauniniet grāmatvedības rīkus.

Rūpēsimies par uzņēmuma svarīgāko daļu, lai nodrošinātu efektīvu kvīšu izsniegšanu klientiem, darba stundu un samaksas uzskaiti darbiniekiem, noliktavas stāvokļa skaidru aprakstu, kā arī regulāru datu dublēšanu drošības apsvērumu dēļ un automātisku samaksas pieprasījumu no pircējiem, kas palīdzēs paātrināt norēķinu tempu un finanšu ieplūšanu uzņēmuma kontā. Ātrums, ērtības un caurskatāmība mūsdienās ir vissvarīgākās uzņēmumu īpašības, kas ļauj gūt panākumus savā jomā – attīstāmies un augam kopā ar savu grāmatvedības sistēmu! 

Reklāmraksti