Iedvesmai - virtuves mēbeļu un dizaina tendences 2020. gadam

Ja tuvākajā laikā plānojat veidot jaunu virtuvi vai pārveidot esošo iekārtojumu, ir vērtīgi ne tikai padomāt par to, kādas ir Jūsu personīgās vēlmes un vajadzības, bet arī aplūkot, kādas tendences virtuves mēbelēs un dizainā būs aktuālas nākamajā gadā. Lūk, ieskats, vairākās idejās, no kurām varat iedvesmoties, piemēram, iegādājoties mēbeles pēc pasūtījuma. 


“Akmens laikmets”

Ir pienācis laiks marmora slavas gājienam, turklāt, jo izteiktāks dizains, jo labāk. Šis materiāls būs 2020. gada virtuves dizaina topā, tādēļ ir vērts padomāt par tā ieviešanu arī savā mājoklī.

Pelnu pelēkais un zelts

Pēdējo gadu laikā dabīga koka dizains nebija tik aktuāls virtuves iekārtojumā, taču tagad tas atkal sāk atgūt popularitāti. Turklāt tagad to varat papildināt ar pelnu pelēkajiem un zelta toņiem, kuri nākamgad būs viena no virtuves iekārtojuma tendencēm.

No tumšajiem toņiem nav jābaidās

Lai arī melnās sienas, virtuves iekārtas un darba virsmas parasti tiek uzskatītas par akcenta elementiem, tās pakāpeniski iegūst citu nozīmi, kļūstot par dzīvīgu, izsmalcinātu un pievilcīgu papildinājumu virtuvei, kas priecēs gan mājiniekus, gan arī Jūsu ciemiņus.

Krāsu mikslis

Ir laiks iziet “ārpus robežām” un pielietot radošumu, veidojot virtuves iekārtojumu. Dažādu krāsu kombinācijas var izmantot ne tikai, izvēloties sadzīves tehniku un virtuves mēbeles, bet arī aizkarus vai žalūzijas, sienas un citus interjera elementus.

Dubultās virtuves “salas”

Ja telpas platība atļauj, var veidot atvērtu virtuves plānojumu, izvēloties divas salas tipa darba virsmas, kas tiek savienotas kopā. Šis būs oriģināls un vienlaikus praktisks papildinājums lielākām virtuvēm. Lielisks risinājums, ja, piemēram, Jūs interesē virtuves mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, jo tad vienlaikus varēsiet īstenot tādu risinājumu, kāds būs sastopams tikai Jūsu mājoklī.

Bez rokturiem

Šī īpašība kļūst arvien iecienītāka un pieprasītāka to mājokļu saimnieku vidū, kuri iegādājas virtuves pēc pasūtījuma. Skapīšu, atvilktņu un sadzīves tehnikas atvēršana notiek, piespiežot durtiņas. Šāds risinājums ir ne tikai drošāks, ja mājās ir bērni, bet arī rada tīrāku, plūstošāku virtuves iekārtas izskatu. 

Ja vēlaties īstenot kādu no šīm vai citām idejām savā virtuvē, mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma uzticiet Santasmebeles.lv zinošajiem un pieredzējušajiem meistariem!

Reklāmraksti