Iedvesmojoši ieteikumi mūsdienīgam vannas istabas dizainam

Vai ienākot savā vannas istabā Jūs pārņem mierpilna relaksācijas sajūta? Par šo sajūtu lielā mērā ir atbildīgs vannas istabas dizains. Ja vannas istaba nebūt nevilina tajā uzturēties vēl dažas minūtes ilgāk, ir pavisam skaidrs, ka vannas telpai nepieciešami steidzami uzlabojami. 

Ar interneta veikala 220.lv starpniecību esam apkopojuši iedvesmojošākos ieteikumus mūsdienīgam vannas istabas dizainam, kuru ieviešana vannas vai dušas telpā pavisam noteikti uzlabos gan telpas interjeru, gan Jūsu labsajūtu, atrodoties tajā.

Santehnikas un mēbeļu izvietojums

Vislielāko iespaidu uz vannas istabas funkcionalitāti atstāj santehnikas un mēbeļu izvietojums. Ja Jūsu vannas telpa ir izmērā maza, par izkārtojumu vajadzētu aizdomāties itin rūpīgi - nav nekā sliktāka par nefukcionālu un pārpildītu vannas telpu, kurā jūtaties kā iespiests starp daudzajām mēbelēm. 

Interjera dizaineri iesaka padomāt par telpas specifiku un  gudri izmantot visas vannas istabā pieejamās vietas. Piemēram, brīvajā laukumā zem izlietnes iespējams novietot gan kādu papildu plauktiņu vai skapīti, gan ietilpīgu veļas grozu, kā arī neuzkrītošu atkritumu tvertni. Noteikti neaizmirstiet arī par mūsdienīgajām uzglabāšanas opcijām, piemēram, organizējošajām mantu uzglabāšanas kastēm, kas ietaupīs visai daudz vietas Jūsu vannas istabā vai dušas telpā.

Runājot par vannas istabas santehniku, vislielākā problēma nereti izrādās tieši ūdens boileri, kas ir izmērā lieli un aizņem visai daudz vietas. Šādā gadījumā būtu silti ieteicams mēģināt boileri nomaskēt, piemēram, ar interjeram pieskaņotu žalūziju palīdzību. Šis risinājums ir guvis ļoti plašu atzinību un ļauj noslēpt gan pašu boileri, gan tā caurules, lai telpa kļūtu vizuāli plašāka un cilvēka acij patīkamāka.

Jāteic, ka apjomīgāka budžeta variantā, ieteicams iegādāties mazāka izmēra boileri, kas lieliski iekļausies arī nelielas platības vannas istabā. Lieciet aiz auss, ka boileri interneta veikalā 220.lv izceļas ar savu kvalitāti, askētiskumu un ilgo kalpošanas mūžu.

Modē šampanietis un minimālisms

Ja vēlaties piešķirt vannas istabai īpašu noskaņu, jāpievērš uzmanība izvēlētajiem vannas telpas apdares materiāliem. Pēdējais modes kliedziens vannas istabu interjera pasaulē ir šampanieša, ķirbju sarkanais un pasteļdzeltenais tonis. Šie toņi ir visai relaksējoši un var tikt izmantoti kā pamata akcenti vairākumam dizaina elementu, lai izveidotu mūsdienīgu un trendīgu vannas telpas atmosfēru.

Arī minimālisma piegarša vēl joprojām atrodama starp aktuālākajām vannas istabas dizaina tendencēm. Minimālisms savā ziņā asociējas ar eleganci, kas mūsu platuma grādos ienākusi no skandināvu puses.Tie ir visi baltie un gaišie toņi, kas ne tikai radīs omulīgu noskaņu, bet arī vizuāli paplašinās telpu. Pavisam greznam un modernam interjeram, iespējams gaišo minimālismu apvienot ar dažādiem interesantiem koka elementiem. 

Optimāli izvietots apgaismojums

Mūsdienīgā un maksimāli optimālā vannas istabas iekārtojumā noteikti neiztikt bez pieskaņota un stilīga apgaismojuma. Visbiežāk, iekārtojot vannas telpu, cilvēki kļūdās tieši ar spoguļa virsmas apgaismošanu. Gaismeklim ir jāatrodas virs spoguļa, abās augšējās spoguļa malās, lai gaismas objekts sniegtu optimālu apgaismojumu un nemestu nevajadzīgas, un traucējošas ēnas.

Iedvesmojošai un baudāmai noskaņai vannas istabā ieteicams izvietot arī kādu noskaņas tipa gaismekli. Lai gan noskaņas apgaismojums īsti nepilda telpas apgaismošanas funkciju, tas palīdzēs radīt patīkamas gaismu spēles, kas lieliski saspēlēsies ar telpā atrodamajiem dizaina elementiem.

Nevajadzētu aizmirst arī par papildu apgaismojumu skapīšos. Šim uzdevumam lieliski kalpos iebūvējamās lampas, kas neaizņems papildu vietu un efektīvi izgaismos visu skapīša platību. 

Zaļuma ieviešana telpā

Ļaujiet dabai ienākt Jūsu vannas istabā! Minimālistiski telpaugi burtiski atdzīvinās vannas telpu un piešķirs tai svaigumu. Ja neesiet telpaugu cienītājs, dodiet priekšroku dekoratīvajiem zaļumiem. Arī tie spēs piešķirt telpai nedaudz romantiskuma. 

Ja vannas istaba nav pietiekoši plaša, vēlams izvēlēties vertikālos vīteņaugus. Tie perfekti papildinās vannas telpas interjeru, neaizņemot pārāk daudz vietas. Visai populāra opcija zaļuma ieviešanai vannas istabā ir tā sauktie zaļie paklājiņi, ko iespējams novietot gan uz grīdas, gan telpas sienām. Koši, moderni un mūsdienīgi.

Visdažādākā stila un izmēra dušas kabīnes, ūdens boileri, vannas istabas mēbeles, gaismas ķermeņi, kā arī citi lieliski dizaina elementi apskatāmi populārajā interneta lielveikalā 220.lv. Iegādājieties savai gaumei tīkamākos dizaina risinājumus un izveidojiet savu sen loloto sapņu vannas istabu.


Reklāmraksti