Izbaudiet gaisa kondicionēšanas priekšrocības jau pirms vasaras iestāšanās

Iespējams jūs esat starp tiem cilvēkiem, kam nesenais saulainais aprīļa vidus laiks asociējas ar vasaras tuvošanos, labais laiks mijas ar slikto, bet kopumā sākas vasaras gaidīšanas periods. Dienas kļūst arvien garākas, pirmajām narcisēm pievienojas tulpes, cilvēki arvien biežāk ved laukā savus mīluļus, vēl kāds ir sācis motociklu sezonu. Pavasaris ir brīnišķīgs laiks lielākajai daļai cilvēku, ja vien jums nav sezonālas alerģijas pret putekšņiem vai arī Jūsu mājoklī ir telpas, kas šajās ideālajās dienās aiztur siltumu un kurās trūkst svaiga gaisa. Ja tas ir par jums, tad ir īstais laiks padomāt un iespējams arī investēt gaisa kondicionēšanas sistēmā!

Pastāv vairākas priekšrocības, ko sniedz gaisa kondicioniera uzstādīšana jūsu mājoklī, un tās jums ir pieejamas vēl ilgi pirms gaisa temperatūras paaugstināšanās, kad jūs konstatējat, ka esat vecie gaisa ventilatori stāv noputējuši jau no pagājušās vasaras.

Alerģijas un dūmi

Ja jūsu mājās uzstādīts gaisa kondicionētājs, kas iepludina gaisu no āra, viss gaiss izplūst caur filtriem. Tas nozīmē, ka putekļi un putekšņi no ārpuses nekad netiks jūsu mājās! Līdz ar gaisa recirkulāciju filtrā paliks visi putekļi un citas drazas, kas plūst pa atvērtajām durvīm vai logiem vai arī ienāk līdz ar mājdzīvniekiem. Vairs nebūs tik lielas nepieciešamības pēc putekļusūcēja! Alerģijas slimniekam, kas katru pavasara vakaru mokās ar bezmiegu un mostas ar lielu diskomfortu, tas ir pietiekams iemesls, lai plānotu gaisa kondicioniera ierīkošanu. Šis pats princips attiecas arī uz ugunsgrēku dūmiem.

Miega režīms

Ikviens, kurš vakarā ir smagi trenējies, zina, ka ir svarīgi dot savam ķermenim laiku atpūsties. Pretējā gadījumā ir risks grozīties un negulēt pusnakti. Ja jūsu guļamistaba kļūst parāk silta saulainās dienās un ir silta tieši vakarā, noteikti cietīs jūsu miega kvalitāte. Bezskaņas risinājums, kas ļauj kontrolēt vienu istabas temperatūru, ir lielisks veids, kā nodrošināt, lai guļamtelpas būtu perfektā stāvoklī tieši uz to brīdi, kad ir pienācis laiks likt galvu uz spilvena.

Drošība

Drošības saistība ar gaisa kondicioniera lietošanu ir pavisam vienkārša. Mājām, kurās siltā laikā darbojas gaisa kondicionieris, nav atvērti logi un durvis. Kad aizslēdzat durvis, logi un durvis papildus nesignalizē par to, ka ir viegli iekļūt dzīvojamā telpā. Savukārt mājas ar atvērtiem logiem un durvīm kļūst par mērķi noziegumu izdarīšanai, sevišķi, ja runa ir pirmiem stāviem. Tomēr īstam noziedziniekam arī stāvs nav šķērslis. Attiecīgi gaisa kondicionieru lietotāji var mierināt sevi, zinot, ka māja ir drošībā.

Ja esat gatavs izpētīt savas mājas kondicionēšanas risinājumus, kompānija NordAir ir gatava apspriest jūsu vajadzības, kā arī piedāvāt labāko risinājumu tieši jūsu vajadzībām.

Lai uzzinātu vairāk par gaisa kondicionieriem vai siltumsūkņiem, ienāciet NordAir mājaslapā.

Reklāmraksti