Kā iegūt baltākus zobus mājas apstākļos?

Ideālā pasaulē pietiktu ar regulāru zobu tīrīšanu, lai saglabātu savus zobus skaisti baltus. Bet diemžēl daudziem no mums (īpaši tiem, kam ļoti garšo kafija) zobi nav tik balti kā gribētos. Vairums no cilvēkiem ir aizdomājušies par zobu balināšanas komplekta iegādāšanos, pat neizsverot visus plusus un mīnusus – kādas ķīmiskas vielas šie produkti satur un vai tie tiešām darbojas.

Zobu balināšanas procesa pamatā ir aktīvās (balinošās) vielas iedarbošanās uz zobu emalju. Aktīvā viela atver poras emaljā un likvidē no tās krāsvielas, padarot to gaišāku. Ilgus gadus balināšanas procedūrās tika izmantota tikai viena aktīvā viela – ūdeņraža peroksīds, taču šobrīd tai ir atklātas vairākas alternatīvas, jo šo vielu ir atļauts izmantot tikai zobārsta uzraudzībā. Peroksīds izraisa zobu jutīgumu un var kaitēt smaganām, tādēļ Eiropas Savienībā mājas zobu balināšanas komplektu, ar šo aktīvo vielu, tirdzniecība ir aizliegta.

Interneta veikals SmaidaFabrika.lv kā pirmais Latvijā piedāvā mājas zobu balināšanas komplektus bez ūdeņraža peroksīda. Beaming White mājas zobu balināšanas komplekts, bez peroksīda, ir viens no vismodernākajiem zobu balināšanas komplektiem. Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir nātrija bikarbonāts – tas pats, kas pievienots lielākajai daļai balinošo zobu pastu un mutes skalojamo līdzekļu, ko atradīsiet vietējā lielveikalā. Tomēr šo zobu pastu un mutes skalojamo līdzekļu problēma ir tā, ka tajos ir tikai ļoti neliels daudzums nātrija bikarbonāta, un ar to nepietiek, lai būtu jūtams balinošais efekts.

Klīniskajos pētījumos tika konstatēts, ka, lai sasniegtu optimālu balinošo efektu, nātrija bikarbonāts jālieto 35% stiprumā. Tāpēc tieši tik daudz mēs izmantojam savā gēlā! Pareizais nātrija bikarbonāta daudzums ir pierādījis savu efektivitāti zobu balināšanā, jo tas sadala olbaltumvielas, kas izraisa traipus uz zobiem un krāsas izmaiņas skābekļa iegūšanas procesā.

Papildus tam, Beaming White gēlam ir pievienotas dažas jaudīgas ekstras, piemēram, nātrija fluorīds, kas stiprina emalju un palīdz saglabāt rezultātus ilgāk, un granātābolu, kumelīšu un alvejas ekstrakti, lai uzlabotu un paātrinātu rezultātus, vienlaikus sniedzot arī veselīgākus zobus un smaganas.

Reklāmraksti