Kā izvēlēties Ziemassvētku lampiņas?

Vēlies padarīt savu mājokli omulīgāku un sapost to svētkiem? Ziemassvētku lampiņas ir īstā izvēle! Arī tu noteikti esi ievērojis, ka, tuvojoties gada noslēgumam, māju, dzīvokļu un veikalu logos, telpās un ēku ārpusēs arvien biežāk parādās dažādas lampiņas, LED lentes, spīdoši un mirgojoši silueti, kas rada jauku svētku sajūtu. 

Lampiņas ir dekorācijas, kas mūsdienās pieejamas plašā klāstā, atliek tikai izvēlēties tās, kuras tev patīk un ir vajadzīgas. Vari iegādāties tādas, kuras paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā, atsevišķi stāvošas dekorācijas, kā arī lampiņas, ar kurām vari izrotāt pagalmā esošos kokus, krūmus vai mājas karkasu. Tāpat ir iespējams izvēlēties nelielas un elegantas gaismiņas vai tādas, kas mirgo visās varavīksnes krāsās, piesaistot uzmanību. Lampiņas ir lieliska izvēle, ja vēlies radīt svētku sajūtu. 

Drošība pirmajā vietā

Lai Ziemassvētku gaismiņu lietošana būtu droša, pirms to iegādes pārliecinies, kādiem apstākļiem tās paredzētas. Pievērs uzmanību tam, vai lampiņas drīkst lietot arī ārā. Daudzas mūsdienās pieejamās virtenes var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. 

Vienmēr pārliecinies, ka lampiņas ir novietotas bērniem un mājdzīvniekiem grūti pieejamā vietā, kā arī ievēro uz iepakojuma attēlotos drošības noteikumus par attālumiem no dažādiem objektiem. 

Idejas lampiņu iegādei

Skaidrs ir viens – Ziemassvētku gaismiņu virtenes veiksmīgi palīdz radīt svētku sajūtu ikvienā mājoklī un darba vietā, taču, kad pienāk brīdis, kad jāizvēlas īstās, apjūkam, jo preču klāsts ir gana plašs un daudzveidīgs. Interneta veikals 220.lv piedāvā dažādas lampiņas katra gaumei un vajadzībām. 

  • Ziemassvētku lampiņu virtenes iekštelpām – 220.lv pieejamas daudzveidīgas gaismiņas, kuras var izmantot, lai izrotātu ne tikai eglīti, bet arī, piemēram, kamīnu, palodzi, izmantot kā sienas dekorāciju u.c. 

Piedāvājumā ir vairāku garumu virtenes – garumā sākot no 1 m. Arī krāsu klāsts ir plašs – varēsi izvēlēties klasiski baltās, zilās vai arī virtenes, kuras mirdz visās varavīksnes krāsās. Pieejamas virtenes, kas darbojas ar baterijām, kā arī tādas, kuras iespējams pieslēgt pie strāvas padeves. 

Daudzveidīgu sajūtu radīšanai vari izvēlēties lampiņu virtenes ar regulējamu mirgošanas intensitāti. Dažādiem modeļiem pieejams atšķirīgs režīmu skaits, sākot no vienkārši spīdoša, līdz pat tādam, kad lampiņas nepārtraukti mirgo, mainot krāsas. 

Arī pašu virteņu spuldzīšu izmērs ir atšķirīgs – ir pavisam nelielas LED lampiņas, taču, ja vēlies, vari izvēlēties lielākas, apaļas lampiņas. Tāpat ir pieejamas arī netradicionālas formas lampiņas, kas izskatās kā čiekuri, mazi rūķīši u.c. 

Protams, 220.lv vari iegādāties arī populārās diegu lampiņu virtenes, kas izskatās kā apaļas bumbiņas. Piedāvājumā arī klasiskie, elektriskie svečturi, kurus vari novietot uz palodzes.

  • Ziemassvētku lampiņu virtenes lietošanai ārā – šeit modeļi ir daudzveidīgi, lai katrs varētu iegādāties tādu, kas vislabāk der viņa vajadzībām. 220.lv piedāvājumā ir gan klasiskās LED lampiņu virtenes vienā vai dažādās krāsās, gan arī tā saucamās “lāsteku” virtenes, kad gaismiņas no centrālā vada nokarājas uz leju, veidojot lāstekas efektu. Ir “lāsteku” virtenes, kuras sastāv no vairākām, atsevišķi esošām, garenām lampiņām, kā arī ir tādi modeļi, kuri sastāv no vadiem, kas kopā ar mazām spuldzītēm, nokarājas no centrālā vada. 

Tāpat vari izvēlēties virtenes, kas izskatās, kā gaismiņu “tīkls”. Ar tiem var izrotāt ne tikai māju fasādes, bet arī mūžzaļos krūmus u.c. objektus. LED lentes būs piemērotas ēkas ārējo sienu dekorēšanai, lai radītu “pasaku namiņa efektu”.

Ierīkojot apgaismoju ārā, īpašu uzmanību pievērs elektrības pievades vietu drošībai, lai tās netiktu pakļautas mitruma iedarbībai. 

Un kādas lampiņas tu izmanto, lai izrotātu mājokli Ziemassvētkiem?Reklāmraksti