Kā noformēt aizdevumu pret auto ķīlu

Jums ir jauni plāni, bet nepietiek līdzekļu to realizācijai?  Izskatiet aizņēmuma iespēju pret automašīnas ķīlu.  Šajā gadījumā, iesniedzot pieteikumu, jūs palielināt iespēju iepatikties kreditoriem, un to piedāvājums jums var izrādīties daudz izdevīgāks nekā parasts patēriņa kredīts. 

Kredīts var būt bez ķīlas un ar ķīlu. Tomēr patēriņa kredītam vai aizņēmumam pret ķīlu var būt šādas priekšrocības: 

 • Izdevīga procentu likme; 
 • Mazāks ikmēneša maksājums; 
 • Aizņēmuma atmaksa garākā laika periodā; 
 • Mazliet zemākas prasības attiecībā uz jūsu ienākumiem; 
 • Lielāka aizņēmuma summa EUR; 
 • Lielāka interese kreditoriem izsniegt jums kredītu. 

Auto kredīts https://ksplatforma.lv/  visbiežāk ir 500 EUR līdz 15000 EUR apmērā. Konkrēts piedāvājums ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un auto cenas. Summa, kuru varat saņemt, būs līdz 75-90% no mašīnas cenas. Citiem vārdiem sakot, ja auto tiek novērtēts 10 000 EUR apmērā, tad summa, kuru jūs varēsiet saņemt, būs līdz 9000 EUR. 

Tas ir informatīvs aprēķins – detaļas ir atkarīgas no konkrētās situācijas. 

Ķīla ļauj pretendēt uz kredītu pat tām personām, kurām dažādu iemeslu dēļ ir sabojāta kredītvēsture un kas nevar pretendēt uz parastu patēriņa kredītu vai auto kredītu. 

Automašīna atgriezeniskajam līzingam – aizņēmuma nosacījumi pret mašīnas ķīlu 

Viens no kredīta saņemšanas veidiem – izmantot atgriezeniskā līzinga iespēju. Šajā gadījumā jūs pārdodat auto līzinga kompānijai, kas uzreiz noformē līzinga līgumu uz jūsu vārda. Turklāt, pateicoties atgriezeniskā līzinga īpatnībai, jūs turpināt braukt ar savu mašīnu, bet jums ir naudas summa, kuru jūs varat ieguldīt sev vajadzīgā lietā, pakāpeniski nomaksājot uzņemtās saistības. Tas ir sava veida auto lombards, kurā jūs maināt savu automašīnu pret eiro.  

Izdevīga atgriezeniskā līzinga īpatnība ir tā, ka jūs saglabājat tiesības pārvietoties ar auto, izmantot to, tai skaitā arī peļņai. Iegūtos līdzekļus no atgriezeniskā līzinga jūs varat ieguldīt remontā, aprīkojuma iegādē vai citu vajadzību segšanai. 

Atšķirībā no patēriņa kredīta, atgriezenisko līzingu var izmantot ne tikai privātpersonas, bet arī kompānijas. 

Lai saņemtu atgriezenisko līzingu, visbiežāk tiek izmantotas salīdzinoši jaunas mašīnas, kurām ir jābūt apdrošinātām. Kreditoriem ir nepieciešams pārliecināties par mašīnas labo stāvokli, pirms naudas izsniegšanas mašīna ir jānovērtē. Summa ir atkarīga no izlaiduma gada un automašīnas stāvokļa. 

Izpētot informāciju jebkuras kompānijas tīmekļa vietnē, kas piedāvā kredītu, ņemiet vērā, ka visiem datiem ir informatīvs raksturs, kamēr jums netiek izteikts konkrēts piedāvājums. 

Procentu likmi, kredīta termiņu, ikmēneša maksājumu un citus nosacījumus jūs varēsiet precizēt pēc tam, kad būsiet iesniedzis pieteikumu kreditoram – speciālai kompānijai, kas izsniedz auto kredītu. 

 • Pēc auto novērtēšanas viņi izteiks piedāvājumu, kuru jūs varēsiet pieņemt vai no kura atteikties. 
 • Neskatoties uz ķīlu, kreditors var lūgt sniegt informāciju par jūsu ienākumiem. 
 • Iesniegt pieteikumu auto kredīta piedāvājuma saņemšanai.

Kredīts pret mašīnas ķīlu ar sliktu kredītvēsturi 

Atsevišķa iespēja, kuru piedāvā aizņēmums pret ķīlu – tā ir iespēja saņemt samērā lielu summu EUR tai personai, kurai šobrīd ir slikta kredītvēsture. 

Ja cilvēks, kas izlaidis aizņēmuma maksājumu vai ir uzkrājis kredītu parādu, mēģinās noformēt jaunu patēriņa kredītu vai auto kredītu, viņam visdrīzākais tiks atteikts. Tomēr, izmantojot automašīnu kā ķīlu, viņš varēs pretendēt uz kredītu. 

Aizņēmuma summu nosaka transportlīdzekļa cena, cilvēka ienākumi. Arī kredītvēsturei ir nozīme, tomēr personai ar sliktu kredītvēsturi būs pieejams kredīts pret ķīlu. 

Klientam ar sliktu kredītvēsturi procentu likme un aizņēmuma ikmēneša maksājums var izrādīties augstāks nekā klientam ar labu kredītvēsturi. Kreditoriem svarīgi arī ņemt vērā savus riskus. Tāpēc kredītu izsniegšanas tīmekļa vietnē ir tikai informatīvs kredīta kalkulators, kas neņem vērā klientus ar sliktu kredītvēsturi. 

Kā izvēlēties piemērotu kredītu pret auto ķīlu – droša aizņēmuma nosacījumi  

Izvēloties  kompāniju auto kredītam pret ķīlu, noteikti pārliecinieties, ka jums būs piemēroti visi nosacījumi. Pievērsiet uzmanību, ka jebkurai vispārpieejamai informācijai tīmekļa vietnē ir informatīvs raksturs. Tikai, iesniedzot pieteikumu, jūs varat cerēt uz precīzākas informācijas saņemšanu: 

 • Ikmēneša maksājums; 
 • Cik ilgā laikā plānots atmaksāt kredītu; 
 • Prasības ienākumiem; 
 • Kāda ir procentu likme; 
 • Summa EUR, kuru jums gatava piedāvāt kompānija par jūsu auto. 

Vienmēr izlasiet nosacījumus, vienalga, vai ņemat patēriņa kredītu vai novērtējat iespēju saņemt naudu atgriezeniskajā līzingā. Vērsieties pie kreditoriem, lai precizētu visas nianses. Pajautājiet, ko vēl viņi var jums piedāvāt. 

Protams, novērtējiet kredīta atgriešanas iespēju, ņemot vērā reālo situāciju: vai jūs jau veicāt aizņēmuma atmaksu ikmēneša maksājumos, kādu summu un cik lielu ienākumu daļu jūs atdodat aizņēmuma segšanai. 

Vērsieties tikai pie tiem kreditoriem, kam ir atbilstoša licence un kas risina radušās situācijas civilizētā veidā. Pat ar sliktu kredītvēsturi iespējams atrast piedāvājumu ar salīdzinoši nelielu procentu likmi, nelielām prasībām pret ienākumiem, vajadzīgo summu, aizņēmuma atmaksu pēc pārdomātas sistēmas. Centieties izpētīt iespēju saņemt patēriņa kredītu, īpaši ja runa iet par nelielu summu.

Vienmēr novērtējiet savas iespējas atmaksāt aizņēmumu. 

Reklāmraksti