Kā nopirkt labu velosipēdu internetā?

Lai internetā iegādātos kvalitatīvu velosipēdu, Jums nav jābūt profesionālim, taču ir dažas svarīgas lietas, kas būtu jāpatur prātā, pirms noformējat pirkumu. Mūsdienās velosipēdu veidu ir daudz, un katram no tiem ir savas raksturīgās īpašības, par kurām vērts zināt, lai piemeklētu sev piemērotāko modeli.

Atrodiet velosipēda tipu, kas atbilst Jūsu vajadzībām

Ir tūkstošiem dažādu velosipēdu, kas piemēroti gan tiem, kas nodarbojas ar aktīvu sportošanu, dodoties garos pārbraucienos, gan tiem, kas izmanto velosipēdus, lai dotos uz darbu vai lai atpūstos kopā ar draugiem un ģimeni. Vispirms arī Jums vajadzētu skaidri saprast, kādam mērķim riteni izmantosiet, un tikai tad ķerties klāt pie modeļu aplūkošanas un salīdzināšanas.

Ieguldiet kvalitatīvā velosipēdā

Veikalos un internetā velosipēdu cenu diapazons ir visai plašs, un profesionālie modeļi var maksāt pat vairākus tūkstošus. Taču, ja esat iesācējs, Jums nav nepieciešams profesionāļu velosipēds, bet vienlaikus arī nevajadzētu izvēlēties vislētāko modeli. Ielūkojoties interneta veikala 220.lv piedāvājumā šeit, redzēsiet, ka šeit pieejami dažādi velosipēdi pircējiem ar atšķirīgām budžeta iespējām.

Padomājiet, vai velosipēdu izmantosit hobijam, fizisku aktivitāšu veikšanai vai nokļūšanai uz darbu? Vai Jums svarīgas ir dažādas ekstras, vai arī dodat priekšroku vienkāršam modelim ar vienu ātrumu? Veiciet “mājasdarbu”, izpētiet piedāvājumu, lasiet atsauksmes un nosakiet budžetu, kas atbilst Jūsu iespējām un vienlaikus ļauj iegādāties velosipēdu, kas uzticīgi kalpos un pildīs savu funkciju.

Izvēlieties atbilstošu velosipēda izmēru

Viena no kļūdām, kuru pircēji nereti pieļauj, ir nepietiekamas uzmanības pievēršana velosipēda lielumam. Tie pieejami dažādos izmēros, un nozīme ir ne tikai riteņu diametram, bet arī rāmja lielumam. Tieši šie parametri ietekmēs to, cik ērti jutīsies, sēžot uz velosipēda. 

Lai vieglāk atrastu tieši savam augumam atbilstošu velosipēdu, ielūkojieties interneta veikala 220.lv velosipēdu sadaļas apakšā, kur pieejami noderīgi padomi piemērotākā velosipēda rāmja un ratu izmēra noteikšanai. Piemēram, ja Jūsu augums ir 170 – 180 cm, bet kājas iekšējais garums 74 – 79 cm, atbilstošākais būs pilsētas velosipēds ar 20 – 22 collu rāmi vai kalnu velosipēds ar 17 – 19 collu rāmi. Tāpat arī, protams, pievērsiet uzmanību katra individuālā modeļa parametriem un salīdziniet ar savu augumu.

Neaizmirstiet par velosipēda montāžu

Iegādājoties velosipēdu internetā, tas tiks piegādāts daļēji izjauktā veidā, kas nozīmē, ka Jums būs jāparūpējas par tā pareizu montāžu. Atcerieties, ka salikšana nav tikai pedāļu pieskrūvēšana, turklāt tas, cik profesionāli velosipēds tiek samontēts pirmajā reizē, ietekmē gan tā lietošanu, gan arī ilgmūžību. 

Ja neesat pārliecināti, ka spējat šo uzdevumu veikt kvalitatīvi, iesakām to uzticēt speciālistam, kas parūpēsies par tā noregulēšanu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Atcerieties, ka velosipēds, tāpat kā jebkurš cits transportlīdzeklis, ik pa laikam jāved uz apkopi.

Ielūkojieties 220.lv piedāvājumā jau šodien un izvēlieties velosipēdu jauniem piedzīvojumiem un atpūtai!


Reklāmraksti