Kā pasargāt auto krāsu?

Tas, cik ilgi automašīna saglabā savu pievilcību, visbiežāk ir atkarīgs no mūsu rūpēm un līdzekļiem, kas ieguldīti sava spēkrata kopšanā un uzturēšanā. Ikvienam atbildīgam auto īpašniekam ir svarīgi, lai viņa transportlīdzeklis ne tikai būtu atbilstošā tehniskā kārtībā, bet arī labi izskatītos. Šajā rakstā apskatīsim vairākus paņēmienus, kas palīdzēs pasargāt auto krāsu, lai tā ilgāk saglabātos kā jauna.

Regulāri mazgāt auto

Braucot ikdienā ar mašīnu, tā tiek pakļauta dažādu ārējās vides apstākļu ietekmei, kas var atstāt sekas uz auto krāsas kvalitāti. Tāpēc vajadzētu parūpēties par regulāru automobiļa mazgāšanu, vēlams, izmantojot augstspiedienu, kas palīdzēs notīrīt netīrumus, smiltis, ziemas sezonā – arī sāli, putnu atstātās “dāvaniņas” un dažādas ķimikālijas, kas uzšļakstās uz spēkrata. Augstspiediena mazgāšana ir ieteicama metode, jo ar to var piekļūt dažādām grūti aizsniedzamām vietām, noņemt arī noturīgus netīrumus, vienlaikus saudzējot krāsu un tās aizsargslāņus, piemēram, ja veikta auto aplīmēšana.

Izvēlēties profesionālus mazgāšanas un kopšanas līdzekļus

Lai rūpētos par mašīnas izskatu, svarīgi ir ne tikai mazgāt, bet izvēlēties atbilstošus kopšanas līdzekļus. Automašīnu tīrīšanai nepiemēroti līdzekļi ne tikai nespēs rūpīgi noņemt no virsmas netīrumus, bet arī var to sabojāt. Lai lieki neriskētu, ir vērts reizi gadā ieguldīt naudu profesionālos mazgāšanas un kopšanas līdzekļos, kurus var iegādāties auto preču veikalos un servisos.

Uzklāt polimēra vaskuLai aizsargātu mašīnas virsbūvi no sāls, ķimikāliju, sniega, lietus un cita veida ietekmēm, auto var apstrādāt ar polimēra vasku, kas palīdzēs ilgāk saglabāt krāsu kā jaunu. Vaskošanu ieteicams veikt vismaz vienu reizi mēnesī, turklāt jāizvēlas kvalitatīvs vasks, no uzticama ražotāja.

Izmantot izsmidzināmo vaskuPolimēra vaska slāņa papildināšanai var izmantot arī izsmidzināmo vasku, kuru ir viegli uzklāt, tādēļ aizsargslāņa nodrošināšanu var atjaunot regulāri. Šis vasks pasargās ne tikai krāsu, bet arī zem tā esošo polimēra vasku, rūpējoties par kvalitatīvu auto apdares aizsardzību.

Neturēt auto ārā

Gan vasarā, gan ziemā automašīnas, kas novietotas atklātā vietā, ir pakļautas dažādu faktoru ietekmei. Vasarā tas ir karstums un UV stari, kas veicina mašīnas krāsas balēšanu, bet ziemā tas ir ledus, sniegs un aukstums. Ja vien iespējams, centieties turēt automašīnu slēgtā garāžā vai vismaz nojumē ar jumtu.

Uzklāt keramisko pārklājumu

Šis pārklājums kalpo ilgāk nekā vasks, nodrošinot pastāvīgu auto virsbūves aizsardzību. Mašīnas virsma atgrūdīs ūdeni, būs pasargāta no UV staru ietekmes, kā arī no sīkiem bojājumiem. Ieteicams izvēlēties kvalitatīvu keramikas pārklājuma veidošanas līdzekli.

Izvēlēties auto aplīmēšanu

Daļēja un pilnīga auto aplīmēšana jeb ietīšana mūsdienās nav nekas jauns - uz ceļiem bieži vien var manīt aplīmētus transportlīdzekļus ar reklāmas uzlīmēm. Taču auto aplīmēšana patiesībā nozīmē daudz vairāk. To izmanto ne tikai spēkrata vizuālā tēla uzlabošanai, bet arī tā krāsas aizsardzībai.

Auto aplīmēšana ir daudzpusīgs risinājums, ar kura palīdzību varat gan vienkārši paspilgtināt esošo mašīnas izskatu, gan arī pilnībā mainīt tās vizuālo tēlu un pat īstenot realitātē savas personīgās apdares dizaina idejas.

Kur veikt kvalitatīvu auto aplīmēšanu par labu cenu?

SIA “S-design” profesionālā un pieredzējusī komanda veiks rūpīgu, ātru un kvalitatīvu auto aplīmēšanu gan mazākiem, gan lielākiem transportlīdzekļiem. Šeit Jūs varēsit papildināt mašīnu gan ar uzlīmēm, gan veikt daļēju vai pilnu aplīmēšanu. Komandas paveikto darbu piemērus varat aplūkot šajā mājas lapā

Lai pilnībā pielāgotos klientu vēlmēm, Sdesign.lv piedāvā vairāku veidu līmplēves:

  • Caurspīdīgo līmplēvi – esošās auto krāsas aizsardzībai;
  • Parasto vienkrāsaino līmplēvi – jauna auto apdares dizaina izveidošanai;
  • Drukas līmplēvi – Jūsu vēlamā dizaina realizēšanai uz auto virsbūves. 

Kvalitatīvi veikta auto aplīmēšana var savu rezultātu saglabāt vairāku gadu garumā, tādēļ, ja Jūs interesē šāds risinājums, par to uzzināt vairāk varat Sdesign.lv!

Reklāmraksti