Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādēļ arī nelielam biznesam nepieciešama SEO optimizācija?

Patērētāji mūsdienās daudz biežāk nekā agrāk izmanto digitālos kanālus, lai iegūtu informāciju par precēm, pakalpojumiem un zīmoliem, tikai pēc tam veicot pirkumu, vai, dodoties uz veikalu. Turklāt šim mērķim arvien vairāk tiek izmantoti tieši viedtālruņi, nevis datori. Google pētījums atklājis, ka 70% viedtālruņu lietotāju, kas iegādājušies kādu preci, vispirms par to meklējuši informāciju internetā. 

Kad patērētājs veic meklēšanu, piemēram, Google, darbojas īpašs algoritms, kas ļauj personai saņemt atbilstošākos rezultātus. Tādēļ, ja vēlies, lai Jūsu uzņēmums parādītos šo meklēšanas rezultātu pirmajā lapā, Tavai mājas lapai nepieciešama SEO optimizācija (Search Engine Optimization) jeb meklētājprogrammu optimizācija. 

Tā kā 93% gadījumu tiešsaistes pieredzes cilvēkiem visbiežāk sākas tieši ar meklētājprogrammu izmantošanu, stratēģiska, taktiska un veiksmīgi organizēta SEO optimizācija ir īpaši svarīga, lai Tavs uzņēmums izceltos starp citiem konkurentiem. 

Nepieciešami SEO pakalpojumi? Mums ir risinājums!

Ja vēlies saņemt kvalitatīvus SEO pakalpojumus, kas sniedz gaidītos rezultātus un spēj pielāgoties ikvienam klientam,  izvēlies SEO Media. Šī digitālā mārketinga aģentūra sadarbojas gan ar maziem, gan lieliem uzņēmumiem, palīdzot tiem:

 • Piesaistīt klientus caur jauniem kanāliem;
 • Palielināt pārdošanas apjomus;
 • Veicināt jaunu klientu un sadarbības partneru skaita pieaugumu;
 • Veicināt zīmola atpazīstamību. 

Šos visus un daudzus citus mērķus stratēģiskā, pārdomātā, radošā un precīzā veidā Seomedia.lv sasniedz, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu:

 • SEO pakalpojumi;
 • PPC (Pay Per Click) jeb Maksa par klikšķi apkalpošana;
 • Kvalitatīva un saistoša satura izstrāde;
 • Mājas lapu izstrāde;
 • Aplikāciju izstrāde;
 • Programmēšana;
 • Sistēmu programmēšana;
 • Reklāma internetā (mediji).

Kādēļ veikt sava uzņēmuma mājas lapas SEO optimizāciju?
Palielini mājas lapas apmeklējumu
Tu vēlies, lai Tavs uzņēmums, ievadot nozarei saistošus atslēgas vārdus, meklēšanas rezultātos parādītos pēc iespējas augstāk. Pieņemsim, ka Tavs bizness ir auto riepu pārdošana. Tātad, ievadot Google vai citā meklētājā tādus atslēgas vārdus kā “jaunas riepas”, “lietotas riepas” u.c., Tavs uzņēmums parādīsies pirmās lapas augšējā daļā. Ņem vērā, ka, 33% gadījumu cilvēki Google klikšķina uz pirmā rezultātā, bet uz otrā tikai 16% un trešā – jau tikai 11% gadījumu. Tātad, jo augstāk tu esi, jo vairāk apmeklētāju gūsti savai mājas lapai, kas, attiecīgi, ietekmē Tava uzņēmuma peļņu. 

 • Tavi konkurenti to jau dara

Nešaubies – iespējams, visi Tavi konkurenti vai vismaz lielākā daļa no tiem jau izmanto SEO pakalpojumus, jo, tāpat kā Tu, arī viņi vēlas nokļūt organiskās meklēšanas rezultātu augšgalā. Lai sasniegtu šo mērķi, uz to ir jāiet neatlaidīgi. Un nebaidies no lielajiem zīmoliem. Pateicoties digitālajai videi, mūsdienās arī nelieliem uzņēmumiem ir pietiekami daudz iespēju izcīnīt savu vietu meklēšanas rezultātos, ar noteikumu, ka tiek izmantotas pareizās stratēģijas. 

 • Vajadzība pēc tā tik ātri nepazudīs

Tik ilgi, kamēr eksistēs meklētājprogrammas un to algoritmi, arī SEO nepazudīs. Tā nozīme pēdējā laikā ir tikai augusi, tādēļ šis ir ideāli piemērots brīdis, lai arī Tu sāktu izmantot SEO pakalpojumus savā labā. Tiesa, SEO optimizācijas taktikas un paņēmieni laika gaitā mainās un attīstās, tādēļ ir svarīgi izvēlēties digitālā mārketinga aģentūru, kas seko līdzi jaunākajām šīs jomas aktualitātēm un ir zinoši savā jomā. SEO Media aģentūra noteikti atbilst šiem kritērijiem, turklāt, ja Tu ierakstīsi Google “SEO pakalpojumi”, viņi būs tie, kas parādīsies rezultātos pirmie. Jo, kas gan būtu laba digitālā mārketinga aģentūra, ja tā neprastu parūpēties pati par sevi!

 • Uzlabo zīmola atpazīstamību un uzticamību

Iedomāsimies, ka Tu kādā no Latvijas pilsētām vai ciematiem vadi skaistumkopšanas salonu, un kādam cilvēkam šajā reģionā noteikti būtu saistoši Tava salona sniegtie pakalpojumi. Ja Tu izmantosi SEO optimizāciju pareizi un piepildīsi savu mājas lapu ar augstas kvalitātes saturu, kas ietver atbilstošus atslēgas vārdus, ideālā gadījumā, Tavs salons meklēšanas rezultātos parādīsies kā pirmais no daudziem citiem. Tad potenciālajiem klientiem tikai atliks uzklikšķināt uz saites, kas aizvedīs uz Tavu moderno un optimizēto mājas lapu, lai viņi varētu uzzināt vairāk par pakalpojumiem, atrašanās vietu utt. Kvalitatīvs saturs palīdz ne tikai izglītot patērētājus, bet arī uzlabot zīmola atpazīstamību un uzticamību. Un, protams, tas arī ievērojami paaugstina iespēju, ka persona izvēlēsies tieši Tavu, nevis citu uzņēmumu.

Vai esi gatavs sava uzņēmuma SEO pārvērtībām? Ienāc Seomedia.lv!

Reklāmraksti