Kādēļ izvēlēties kompresijas apģērbu sportam?

Mūsdienu veselīga dzīvesveida un fitnesa laikmetā daudzi cilvēki īpaši koncentrējas uz to, ko ikdienā uzņem, proti, vai uzturs ir sabalansēts, vai lietojam vitamīnus un citus uztura bagātinātājus. Taču, kā ir ar to, ko velkam uz ķermeņa? Sporta apģērbs mūsdienās ir ieguvis pavisam citu nozīmi, ne tikai liekot justies ērti un pārliecinoši treniņu laikā, bet arī, palīdzot uzlabot sniegumu un samazinot traumu risku. Šajā rakstā koncentrēsimies tieši uz rezultātu uzlabošanu un drošību sportošanas laikā, ko var palīdzēt nodrošināt kvalitatīvs kompresijas apģērbs.

Kas ir kompresijas apģērbs un kādēļ to vērts izmēģināt?

Atbilstoši izstrādāts un pārbaudīts kompresijas apģērbs ir paredzēts noteiktiem mērķiem, kurus pamato arī zinātniski pētījumi. Ir pieejami kompresijas apģērbi dažādām ķermeņa daļām, lai palīdzētu uzlabot asinsriti un limfātisko plūsmu tajās. Tāpat apģērbs ar noteiktu kompresijas pakāpi palīdz sportistiem uzlabot sniegumu treniņos, nodrošina efektīvāku atgūšanos pēc intensīvas slodzes. Kompresijas apģērbs arī palīdz uzlabot skābekļa piegādi muskuļiem un arī padara iesildīšanās procesu efektīvāku. Atšķirīgiem apģērbu veidiem ir pieejamas dažādas kompresijas pakāpes, kas jāizvēlas atbilstoši lietotāja vajadzībām. 

Kādi ir populāri kompresijas apģērbu veidi un kur tos iegādāties?

  • Interneta veikalā Dynasty.lv pieejams plašs preču klāsts skaistumam, veselībai un komfortam, tai skaitā arī kompresijas apģērbs, kompresijas veļa un kompresijas zeķes un zeķubikses. Kompresijas apģērba klāstā pieejami:
  • Sporta kompresijas piedurknes – balsta un stiprina muskuļus virzienā no plaukstas locītavas uz augšdelmu, veicina muskuļu apgādi ar skābekli;
  • Sporta kompresijas zeķes augšstilbam – balsta un stiprina muskuļus virzienā no ceļgala uz augšu;
  • Sporta kompresijas zeķes apakšstilbam – balsta un stiprina muskuļus virzienā no potītes uz ceļgalu;
  • Sporta kompresijas zeķes tiem, kas nodarbojas ar rakešu un bumbas sporta veidiem –balsta apakšstilbu un potīti, mazina vibrāciju, stimulē cirkulāciju, mazina sāpes un pietūkumu.

Plašajā Dynasty.lv klāstā atradīsiet kompresijas zeķes sievietēm un vīriešiem, kā arī zeķubikses nēsāšanai ikdienā, dodoties ceļojumos un citur. Tāpat šeit varat iegādāties arī kompresijas veļu grūtniecības un pēcdzemdību periodam. Ielūkojieties Dynasty.lv, lai uzzinātu vairāk par šo un daudzu citu klāstā esošo preču veidiem un cenām!


Reklāmraksti