Kādēļ SEO optimizācija ir īpaši svarīga un nepieciešama pandēmijas laikā?

Visur, kur skatāmies, koronavīrusa uzliesmojums ir radījis apjukumu, bailes un neskaidrību, ietekmējot teju katru dzīves jomu. Uzņēmumi ir spiesti samazināt darbības apjomus vai pat izbeigt darbību, daudzi cilvēki strādā no mājām, savukārt patērētāji ir pārgājuši lielākoties uz iepirkšanos tiešsaistē, lai nopirktu nepieciešamās preces, neizejot no mājas.

Šajā laikā SEO optimizācija un gudri izstrādāta SEO stratēģija ir īpaši nepieciešama un vērtīga tiem e-komercijas biznesiem, kuri vēlas turpināt tirdzniecību internetā arī šajos neskaidrajos apstākļos.

Palīdzība no malas var būt izšķiroša

SEO Media ir digitālā mārketinga aģentūra, kas palīdz mazākiem un lielākiem uzņēmumiem uzlabot pārdošanas rādītājus, iegūt jaunus klientus un nostiprināt attiecības ar esošajiem un veicināt zīmolu atpazīstamību. Lieliskajā komandā spēkus apvienojuši dažādu jomu speciālisti, lai tiktu nodrošināti kvalitatīvi un uz rezultātiem vērsti mārketinga pakalpojumi, tai skaitā:

  • SEO pakalpojumi un mājas lapas optimizācija – palīdz padarīt uzņēmuma mājas lapu pieejamu un atrodamu meklētājprogrammu pirmajās lapās. Tiek veicināta zīmola atpazīstamība un palielināts apgrozījums;
  • Satura izstrāde – reklāmas aģentūra piedāvā sagatavot, optimizēt un izplatīt augstvērtīgu saturu mājas lapām, reklāmrakstiem un citiem resursiem;
  • Mājas lapu veidošana – komanda veido mūsdienīgas, pievilcīgas un ērti pārvaldāmas mājas lapas, lai piesaistītu klientus un radītu pozitīvu uzņēmuma tēlu;
  • Google reklāma – SEO Media piedāvā PPC apkalpošanu;
  • Programmēšana – tiek nodrošināta programmatūru izstrāde Tava biznesa attīstīšanai;
  • Reklāmas mediji – digitālais mārketings nav iedomājams bez satura izplatīšanas, tādēļ aģentūra piedāvā arī reklāmas rakstu izvietošanu vietējos un ārvalstu medijos.

SEO optimizācijas radītie ieguvumi

Meklētājprogrammu optimizācijas ieguvumus un iespējas novērtēt var tikai laika gaitā, un pirmos rezultātus var pamanīt dažu mēnešu laikā. Optimizācija ir ilgtermiņa process, kurā jāiegulda laiks un pūles, ja vēlies sasniegt vēlamo rezultātu. 

Koronavīruss nemaina to, ka uzņēmumi tiešsaistē joprojām sacenšas par to, kurš parādīsies meklētājā pirmais. Turklāt pat tad, ja pandēmijas ietekmē Tavs bizness šobrīd nav tik aktīvs, pareizi pielietoti mārketinga pakalpojumi var noteikti palīdzēt izvirzīties vadībā konkurentiem, kad situācija normalizēsies un varēsi atsākt apkalpot klientus ierastajā ritmā. 

Iepazīsties tuvāk ar iespējām, kuras sniedz digitālais mārketings šeit – Seomedia.lv!


Reklāmraksti