Kādi SPA piedāvājumi diviem pieejami viesnīcā "Baltvilla"?

15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, gleznainā un tīrā Baltezera krastā atrodas viesnīca "Baltvilla". Skaistas priežu audzes ieskautā viesnīca piedāvā ne tikai nakšņošanas iespējas, bet arī aicina nobaudīt maltītes restorānā un atpūsties SPA kompleksā. 


Viesnīcas "Baltvilla" SPA kompleksā sev patīkamu atpūtu var izvēlēties gan pieaugušie, gan bērni un seniori. Šeit pieejams daudzveidīgs masāžu un atpūtas procedūru klāsts. Pieejami arī īpaši piedāvājumi- spa atpūta diviem, bet īpaši vienojoties, procedūras var nobaudīt arī divi pāri jeb četri cilvēki vienlaikus. 


RITUĀLS TANGO

Rituāls Tango sākas ar relaksējošu, nomierinošu vannu aromātiskiem ekstraktiem bagātinātā ūdenī , kam seko SPA masāža pārim vielaicīgi. Pēc tam dāma saņem šokolādes masāžu visam ķermenim, bet kungs saņem relaksējošu masāžu visam ķermenim. Procedūras Tango noslēgumā pāris var nobaudīt tasi gardas tējas. 


RITUĀLS DUETS

Rituāls Duets ietver aromātisku masāžu pārim vienlaicīgi. Šajā masāžā tiek izmantotas dažādas ēteriskās eļļas, kuras var izvēlēties paši procedūras baudītāji. Jāatceras, ka dažādas ēteriskās eļļas iedarbojas atšķirīgi, tādēļ jāapdomājas, kādu efektu vēlaties saņemt. Viesnīcas “Baltvilla” SPA meistari labprāt sniegs jums konsultācijas un palīdzēs saņemt to efektu, ko vēlaties!


RITUĀLS SVĒTKU NOSKAŅAI

Ja jums tuvojas svētki, izvēlieties Rituālu svētku noskaņai. Šīs procedūras laikā saņemsiet pīlingu un arommasāžu visam ķermenim. Aromātisko noskaņu veido jojoba un mandeļu eļļas, kā arī dažādi austrumu augu ekstrakti, kas veicina vielmaiņu un asinsriti, toksīnu izvadīšanu no organisma. 


RITUĀLS DIENVIDU SAULES PIESKĀRIENS

Šis rituāls sniedz siltuma un miera sajūtu. Sākotnēji ķermenis saņem aromātisko aprikožu cukura skrubi, kas uzlabo asinsriti un padara ādu elastīgāku. Tam seko aromātiska masāža ar ēterisko eļļu kompleksu, kurā ietvertas lavandas, ilang - ilang un apelsīnu aromātu notis. Saldie un siltie aromāti iedarbojas relaksējoši un veicina labu miegu. 


ENERĢIJAS RITUĀLS ĶERMENIM

Ja esat noguruši un vēlaties atjaunot enerģiju, izvēlieties Enerģijas rituālu ķermenim, kas radīts noguruma mazināšanai. Procedūras sākumā ķermeņa pīlings tiek veikts ar enerģētiski aktivizējošu piparmētru sāls skrubi, tam seko aromātiskā masāža ar ēterisko eļļu maisījumu. Šajā eļļu kompleksā ietverti kanēļa, pačūlijas un bergamotes aromāti, kas izceļ gan sievišķo, gan vīrišķo enerģiju. 


Kad būsiet nobaudījuši SPA rituālus viesnīcas “Baltvilla” kompleksā, apmeklējiet arī pirmajā stāvā esošo restorānu. Šeit varat iepazīt dažādu valstu, to vidū Vidusjūras reģiona ēdienkarti, kas ir viena no “Baltvilla” viesu vidū populārākajām. 


Reklāmraksti