Kādos gadījumos Bioderma kosmētika būs piemērota izvēle

Aptieku plauktos ir tiešām plašs dermokosmētikas produktu klāsts, kā arī pārstāvēti dažādi zīmoli, tāpēc pircējam var būt apjukums – ko tad īsti izvēlēties? Bioderma ir viens no pasaulē jau labi zināmiem zīmoliem, kas ar daudzveidīgu produktu klāstu arī pārstāvēts aptieku sortimentā. Zīmolam ir vairākas produktu līnijas, katra no tām koncentrējas kādu specifisku ādas problēmu risināšanā un novēršanā. Kādos gadījumos un kādai ādas problemātikai Bioderma būs īstā izvēle?

Zīdaiņu un bērnu ādas aprūpei

Bioderma Atoderm līnija ir viena no vecāku iecienītām izvēlēm, lai rūpētos par zīdaiņu un mazu bērnu maigo ādu. Protams, šīs sērijas kopjošā kosmētika un līdzekļi piemērotai arī pieaugušajiem. Arvien vairāk bērnu un pieaugušo mūsdienās saskaras ar ādas problēmām, viņiem attīstās atopiskais dermatīts, āda ir sausa, niezoša un sakairināta. Tāpēc nepieciešams rūpīgi izvēlēties līdzekļus, ar kuriem to kopt, lai nesaasinātu situāciju un atvieglotu stāvokli. 

Bioderma Atoderm sērijā iekļauti saudzīgi mazgāšanās līdzekļi, krēmi, balzami, arī roku krēms un lūpu balzams. Bioderma patentētais ecodefensine® komplekss regulē ādas ekosistēmu, palīdz saglabāt tās dabisko bioloģisko līdzsvaru un kavē ādas sausuma pastiprināšanos. Visi šie līdzekļi ir hipoalarģiski, bez parabēniem un krāsvielām, tiem ir teicama panesība. Lietojot šos līdzekļus ādas kopšanā ikdienā, diskomforts samazinās, āda kļūst maiga un aizsargāta no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes.

Jutīgas, sausas un niezošas ādas kopšanai

Jutīga, pārāk sausa un niezoša āda var būt problēma jebkurā vecumā, tā var skart gan sievietes, gan vīriešus, gan pusaudžus. Bieži vien ādas kairinājumu saasina tas, ka tiek lietoti parāk agresīvi kopšanas un kosmētikas līdzekļi. No tiem būtu jāatsakās un jāizvēlas saudzīgāki, savam ādas stāvoklim piemērotāki. Tādus varēs atrast Bioderma plašajā klāstā, izvēloties to, kas atbilst ādas tipam un problemātikas specifikai. Par piemērotāko Bioderma līdzekļu izvēli var konsultēt gan dermetologs, gan kosmetologs, gan zinošs farmaceits, jo visa Bioderma produkcija ir nopērkama tikai aptiekās.

Ja ādai ir nosliece uz piņņu veidošanos

Taukaina un problemātiska āda – ar to saskaras vairums pusaudžu, kuri cīnās ar pinnēm un citām problēmām. Bieži vien pēc pusaudžu vecuma šīs problēmas neizzūd, bet saglabājas arī pieaugušā vecumā. Bioderma Sebium līnija ir radīta tieši šādai ādai, sniedzot jaunus ādas kopšanas standartus. Pateicoties patentētajam Fluidactiv® kompleksam, kas ir Bioderma Sebium līnijas produktos, tie tieši iedarbojas uz sebuma kvalitāti. Āda tiek attīrīta, tiek ierobežoti bojājumi, apturēti procesi, kas veicina aknes veidošanos. Āda tiek nomierināta un mazināts iekaisums.

Ja ādai ir tendence uz apsārtumu

Izplatīta problēma ir arī ādas apsārtums un nosliece uz rozāciju, kas visvairāk skar tieši sievietes, bet arī vīrieši nereti cīnās ar šādu ādas stāvokli. Sejas ādas apsārtums nav tas, ar ko būtu jāsamierinās. Stāvokli var ievērojami uzlabot, izvēloties gan piemērotas procedūras pie kosmetologa, gan lietojot kosmētiku, kas mazina šīs problēmas. 

Bioderma Sensibio līnija ir piemērota uz apsārtumu tendētas ādas aprūpei. Šie produkti ir ar nomierinošu un apsārtumu mazinošu efektu, jo satur ROSACTIV® patentēto kompleksu, kas tieši iedarbojas uz apsārtuma cēloni: kavē vaskulārā endotēlija augšanas faktora (VEAF) sintēzi, kas ir viens no galvenajiem asinsvadu paplašināšanās cēloņiem. Apsārtums samazinās, un tiek kavēta tā atkārtota parādīšanās. Bioderma Sensibio līdzekļi neveicina poru aizsprostošanos un tiem ir ļoti laba panesība.

Problemātiskai galvas ādai

Bioderma radījusi arī īpašu produktu līniju tiem, kuriem ir problemātiska galvas āda un mati. Bioderma Node produktu līnijā pieejami kopjoši līdzekļi, kas palīdz cīnīties ar blaugznām, kopj taukainus, bojātus vai ļoti sausus matus. Šos līdzekļus galvas ādas un matu kopšanai var lietot visa ģimene. Tiem ir teicama panesība, maiga, bet tajā pašā laikā efektīva iedarbība un dziedējošas īpašības. 

Efektīvai un saudzīgai aizsardzībai no UV stariem

Tuvojoties vasarai, īpaši ieteicama ir Bioderma Photoderm līnija, kurā ir produkti, kas visu ģimeni pasargās no saules kaitīgās ietekmes. Šos produktus var lietot arī tad, ja ir īpaši jutīga āda, jo to sastāvā nav krāsvielu, parabēnu un smaržvielu. Pieejami īpaši efektīvi līdzekļi ar SPF 50 bērnu jutīgās ādas aizsardzībai.

Bioderma produktu klāsts ir tiešām plašs, tajā sev piemērotus kopjošos līdzekļus varēs atrast ikviens – gan normālas, gan problemātiskas ādas īpašnieki. Bioderma zīmols jau ir vairāku gadu desmitu laikā pierādījis savu uzticamību un spēju radīt efektīvu un tajā pašā laikā saudzīgu dermokosmētiku. Bioderma – tā būs izvēle, par kuru jūsu āda būs pateicīga.

Reklāmraksti