Kāds ir moderns aizkaru dizains?

Vai jums jau ir iegādātas mēbeles mājoklim? Ir viens mājas dekoru elements, kuru nedrīkst aizmirst –aizkari. Tie ir viens no tiem izšķirošajiem dekoru elementiem, kas var noteikt telpas toni. Sākot ar viegliem un gaisīgiem, līdz pat bieziem un dekoratīviem – iespējas ir bezgalīgas. Kāds ir moderns aizkaru dizains un kur šādus aizkarus iegādāties? Uzziniet!

Kā izvēlēties aizkarus?

Lai telpai izvēlētos piemērota aizkaru dizaina tekstilu, nepieciešams izvēlēties apdomīgi. Kā to paveikt?

  1. Nosakiet mērķi. Kāda ir aizkaru funkcija – vai istabā vēlaties aizturēt dienasgaismas ieplūšanu vai tieši otrādi – vēlaties to saglabāt? Varbūt nepieciešams uzlabot akustiku vai sadalīt telpu? Izvēles ir dažādas.
  2. Izvērtējiet, kā tekstils iekļausies telpā. Vislabāk būtu telpai pieskaņot aizkarus jau plānošanas procesā, izvērtējot, kā aizkaru dizains, garums, stiprinājuma vieta iekļausies kopējā telpas interjerā.
  3. Izvēlieties audumu. Materiālam ir būtiska loma aizkaru un līdz ar to arī telpas izskatā. Aizkaru dizains ir iespējams, sākot no caurspīdīgām mežģīnēm līdz smagam samtam un kokvilnai – iespējas ir patiesi daudz.

Moderns aizkaru dizains mēbeļu salonā “Kate”

Atkarībā no vēlmes un novietojuma telpā, iespējams izvēlēties starp dažāda veida aizkariem. “Kate” mēbeļu salonā pieejams aizkaru dizains dažādiem audumiem:

  • lina aizkari;
  • plānie aizkari;
  • puscaurspīdīgie aizkari;
  • biezie aizkari.

Aizkari mājām, birojam vai sabiedriskām vietām

Aizkaru risinājumi mēbeļu salonā “Kate” ir pielāgojami gan mājokļiem, gan birojiem un sabiedriskām telpām.

  • Mājoklī iespējams izvēlēties aizkarus ikvienai telpai – tostarp arī tādām kā ēdamistabai un terasei.
  • Birojiem paredzētie aizkaru audumi ir pieejami gan kā dizaina elementi, gan arī kā funkcionāli elementi – piemēram, akustiskie aizkari noder lielākām kopīgām biroju telpām, bet metalizētie audumi nodrošina, ka telpa tiek aizsargāta pret lielu saules starojumu un radīto karstumu.
  • Risinājumi sabiedriskajām telpām ļauj atrast aizkarus tādām vietām kā, piemēram, veselības aprūpes iestādēm, viesnīcām un restorāniem, kultūras iestādēm, muzejiem un arī izglītības iestādēm.

Esat aizkaru meklējumos ar skaidru vīziju, ko vēlaties, vai arī līdz galam nezināt, kāds aizkaru dizains būtu piemērotākais? Ienāciet Kate.lv – sazinieties ar mūsu mēbeļu salona speciālistiem, kuri palīdzēs rast risinājumu ikvienai telpai, sniedzot individuālu rezultātu!

Reklāmraksti