Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādu matraci pirkt, ja Jūsu blakusgulētājam ir nemierīgs miegs?

Krākšana, nemitīga grozīšanās, spārdīšanās un mētāšanās no vienas gultas malas uz otru ir miega problēmas, ar kurām mūsdienās cīnās daudzi cilvēki. Turklāt sekas ietekmē arī blakus guļošo personu. Viens no risinājumiem ir tāda matrača iegāde, kas nepārraida ķermeņa radīto kustību vibrācijas uz matrača otru pusi. Matraču veikals Erti.lv iesaka, kā tādu atrast.

Matracis, kas nepārraida ķermeņa radītās vibrācijas

Pirmkārt, jāņem vērā, ka šādam matracim ir ne tikai jānodrošina mierīgs miegs abiem gulētājiem, bet arī jārūpējas par ķermeņa atbalstu un komfortu. Matrači, kas nepārraida vibrācijas, ir īpaši veidoti, lai lokalizētu un absorbētu gulētāja kustības, kā rezultātā pilnībā netiek traucēts blakus esošā cilvēka miegs tad, ja otra persona visu laiku grozās un pat pieceļas no gultas. 

Labākie matrači pāriem

Kādēļ ikvienam pārim vajadzētu izvēlēties tādu matraci, kurš nepārraida kustību radītās vibrācijas? Izskaidrojums ir vienkāršs – neviens cilvēks nevēlas traucēt savu partneri, kamēr viņš guļ, it īpaši, ja nav pilnībā iespējams kontrolēt, kā un cik bieži mēs miega laikā kustamies. Turklāt mēģinājumi netraucēt otru var novest pie tā, ka mēs gulēšanas laikā nespējam pilnībā relaksēties un atpūsties. Protams, ne mazāk svarīgi ir izvēlēties arī tādu matrača veidu, kas nodrošina abiem cilvēkiem nepieciešamo ķermeņa atbalstu. 

Vai zinājāt, ka daļa cilvēku nakts laikā kustas pat 60 reižu? Ja zināt, ka Jūs vai Jūsu partneris ciešat no nemierīga miega problēmām, tad Jums noteikti vajadzētu padomāt par šāda matrača iegādi, jo tas ievērojami uzlabos komfortu miega laikā abiem cilvēkiem. 

Pocket jeb kabatas tipa atsperu matrači ir īstā izvēle

Ir pietiekoši daudz nozīmīgu atšķirību starp klasisko Bonnell tipa atsperu matraci un Pocket jeb kabatas tipa atsperu matraci. Bonnell atsperes ir savā starpā savienotas, kā rezultātā ķermeņa radītās kustības viļņu veidā tiek pārvadītas tālāk pa matraci. Savukārt, kā jau kabatas tipa atsperu matrača nosaukums parāda, šī tipa izstrādājumos katra atspere atrodas atsevišķā kabatiņā, kas nodrošina kustību absorbēšanu un nepārraidīšanu tālāk. Izvēloties kvalitatīvu kabatas tipa atsperu matraci, Jūsu miegs būs mierīgs un patīkams. Turklāt nedrīkst aizmirst, ka šī veida pildījums arī nodrošina ķermenim nepieciešamo atbalstu un komfortu gulēšanas laikā. 

Ja meklējat matraču veikalu, kurā iegādāties jaunu papildinājumu savai guļamistabai, ielūkojieties Erti.lv plašajā sortimentā jau šodien!

Reklāmraksti