Katrai istabai, gaumei un noskaņojumam sava tapete–Manatapete.lv

Mājokļa iekārtošana ir atbildīgs uzdevums, materiāli un dizaini, kurus izvēlamies, ietekmēs telpu izskatu un atmosfēru nākotnē. Un tas savukārt atspoguļosies arī mūsu noskaņojumā. Ikviens saimnieks vēlas mājokli, kurā būtu patīkami uzturēties ne tikai pašam, bet arī ciemiņiem. Vai zināji, ka, iekārtojot telpas vai veicot remontu, īpaša uzmanība jāpievērš tapešu izvēlei? Par to vairāk lasi raksta turpinājumā.

Tapešu izvēle dažādām telpām mājoklī

Mūsdienās Tev vairs nav jāsamierinās ar dažu, vienmuļu tapešu dizainu izvēli, jo piedāvājums ir ļoti plašs un piemērots dažādām gaumēm un vajadzībām. Piemēram, internetveikala Manatapete.lv tapetes katalogā ir sadalītas pa vairākām kategorijām, tai skaitā, arī pēc telpas, kuru plāno pārveidot. Lūk, daži noderīgi knifi, kas jāzina, izvēloties tapetes vai fototapetes dažādām zonām mājoklī:

  • Priekšnamam izvēlies tapetes, kas piesaista uzmanību, kad ienāc pa ārdurvīm, un vienlaikus arī neļauj saskatīt sīkus netīrumus vai pleķīšus, jo šī zona mēdz pieredzēt netīrus apavus, putekļus, kā arī slapjus lietussargus un citas lietas, kad ierodamies mājās.
  • Virtuves un vannasistabas tapetes vai fototapetes izvēlies, ņemot vērā temperatūras izmaiņas un mitruma līmeni gaisā. Dizainu pielāgo kopējam telpas iekārtojumam, nosakot sajūtu, kādu vēlies radīt, piemēram, izsmalcinātu, atsvaidzinošu, rotaļīgu vai noslēpumainu.
  • Dzīvojamā istaba ir ideāli piemērota, lai vismaz vienu tās sienu noformētu, izmantojot fototapeti. Tā piesaistīs acu skatienu un vienlaikus lieliski iekļausies kopējā interjerā, neradot pārsātinātības sajūtu. Ielūkojies Manatapete.lv fototapešu katalogā, kur pieejami jau gatavi dizaini un piemēri, kā tie varētu izskatīties. Ja vēlies, atlasi fotogrāfiju no bagātīgās Shutterstock.com attēlu bankas.
  • Guļamistabas iekārtojumā ieteicams izvairīties no ļoti spilgtām un ņirbošu krāsu tapetēm un fototapetēm, jo šī telpa ir paredzēta gan fiziskai, gan psiholoģiskai relaksācijai. Izvēlies maigus pasteļtoņus ar neuzkrītošiem rakstiem vai arī nomierinoša dizaina fototapetes, piemēram, ar skaistu dabas skatu.
  • Bērnu istabas tapešu izvēles procesā vari parotaļāties ar krāsām, dizainiem un formām. Manatapete.lv bērnistabas tapetes katalogā atrodamas dažādos dizainos, piemēram, ar auglīšiem, rotaļlietu siluetiem, dzīvnieciņiem un citiem zīmējumiem, kuri veidoti krāsās, kas rada patīkamu, neuzbāzīgu noskaņu.

Tapešu katalogs Manatapete.lv – citi sienas seguma atlases veidi

Telpa noteikti nav vienīgais kritērijs, pēc kura var atlasīt tapetes un fototapetes. Manatapete.lv ir padomājusi par klientu ērtību un sakārtojusi tapetes katalogā arī pēc to dizaina un krāsas. Dizaina kategorijā pieejamas tādas sadaļas, kā: tapetes ar 3D efektu, dzīvniekiem, ģeometrisku rakstu, ziediem, dabu, kā arī Skandināvu stila elementiem. Var izvēlēties arī Mural tipa tapetes – tās izgatavotas tā, lai vairākas loksnes veidotu vienotu attēlu.

Arī krāsu sadaļā ir pieejamas plašas variācijas, sākot no baltiem, bēšiem un dzelteniem toņiem, beidzot ar rozā, violetām, zaļām un pat melnām tapetēm. Ienāc un aplūko pats – Manatapete.lv!

Reklāmraksti