Klāt grāmatžurnāla IMPERFEKT otrais numurs

Šajā numurā lasītājām (un arī lasītājiem) būs iespēja vēlreiz uzzināt šo to par mākslinieka Vīlipsona jeb Ārprātija vētrainajiem piedzīvojumiem, kurus saistoši un smieklīgi pierakstījusi Nora Ikstena. Būs arī skatāmas oriģinālas Vīlipsona ilustrācijas.

Pārdomās par dzīves lielajiem jautājumiem sarunā ar Ingu Gorbunovu šoreiz dalās indietis, ordinēts guru, tulkotājs un seno tekstu atdzejotājs Vinaija Čatanja. Tāpat kā pirmajā numurā, arī šajā daudz privātās pieredzes stāstu. 

Zirgzandaļu saimniece Sandra Zaiceva stāsta par savu kādreizējo izvēli pamest glancēto žurnālu pasauli un nepieciešamību izaicināt pašai sevi, bet kultūras dzīves organizētāja Maija Kalniņa dalās pieredzē un izjūtās, ejot Santjago ceļu. Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka analizē sajūtas, kuras sieviete piedzīvo, sabrūkot ilūzijai par laimīgu ģimenes dzīvi, un arī piedāvā pašas pārbaudītus pieturas punktus jaunas dzīves sākšanai. Savukārt Linda Curika atceras sevi pirms desmit gadiem, divdesmitpiecgadīgu, un saka: “Viss pāries un būs labāk, nekā tu to iedomājies.” Blogere un uztura speciāliste Ksenija Andrijanova dalās pārdomās par pozitīvo domāšanu un atklāj, kas patiesībā dažkārt būtu darāms ar sabiedrības viedokli.

Londonas juriste Inese Ejugbo raksta par supermammām, kādas lielā vairumā redzam Instagramā un Facebook, tomēr reālajā dzīvē tādas nemaz neeksistē.

Un Linda Mūrniece uzrakstījusi savu šķiršanās dienasgrāmatu, kurā atklāj, ka uz šo procesu raugās tikpat lietišķi kā uz ikvienu projektu.

Rudens numurā ļoti plašs tēmu loks – par ģimeni, kurā ir tikai divas mammas, par to, kā daba un dakteris Tereško izdziedināja Noru Ikstenu, par to, kas ir jogas terapija un kas – gandrīz priecīgs gavēnītis.

Vēl arī par prokastināciju, par motivāciju, par to, kā nenokaut jau saknē savu spēju baudīt. Par iepazīšanos Tinderī, sekstingu un vīnu. Un vēl daudz dažādu tēmu.

Pielikumā šoreiz uztura speciālistes Gunas Bīlandes mazā pavārgrāmatiņa vieglākai dzīvošanai un jauno mākslinieču atklātnīšu komplekts “Sasildi draugu rudenī!”. 

Imperfekt Rudens iegādājams visās Jāņa Rozes grāmatnīcās, Zvaigzne ABC grāmatnīcās, Narvessen un Rimi tirdzniecības tīklos, kā arī  www.imperfekt.com.

Reklāmraksti