Ko vilkt mugurā uz pirmo randiņu?

Pirmais randiņš ir satraucošs brīdis ne tikai sievietei, bet arī vīrietim. Ir vērts pirms tā kārtīgi sagatavoties, jo pirmā tikšanās reize lielā mērā nosaka to, kā veidosies jūsu attiecības. Daudzus noteikti pirms došanās uz randiņu nomoka dažādi jautājumi – ko runāt, kā uzvesties, kā ģērbties? Šie jautājumi ir aktuāli gan sievietēm, gan vīriešiem, tāpēc sadarbībā ar Style24.lv esam izveidojuši šo rakstu, kurā aplūkosim, ko vajadzētu un ko nevajadzētu vilkt mugurā, dodoties uz pirmo randiņu. 

Kāda nozīme ir randiņa norises vietai? 

Izvēloties, ko vilkt mugurā uz pirmo randiņu, noteikti ir nepieciešams pievērst uzmanību tam, kur jūs dosieties. Piemēram, ja ir ieplānots doties pastaigā pie dabas, tad noteikti nederēs augstpapēžu kurpes un īsa kleita. Tādos gadījumos ir vērts izvēlēties ērtas kurpes, bikses un jaku. Savukārt, ja dosieties randiņā uz kafejnīcu vai teātri, tad noteikti vari izvēlēties kleitu, kas garumā ir mazliet zem ceļa, kurpes ar nelielu papēdi un mazu somiņu – šādos gadījumos lieliski noderēs klača somiņa.

Nekādā gadījumā nevajadzētu pārspīlēt ar pārlieku lielu rotaslietu klāstu, atkailinātu apģērbu vai košu grimu. Protams, lielā mērā apģērba izvēle ir atkarīga no mērķa, ar kādu dodies uz konkrēto randiņu. Ja meklē vieglu flirtu, tad vari izvēlēties atkailinātu apģērbu, savukārt, ja vēlies nopietnas attiecības, ir svarīgi pievērst uzmanību visām detaļām, nenovēršot uzmanību no savas personības. 

Kādus apavus izvēlēties? 

Apavu izvēle ir atkarīga no tā, uz kuru vietu ir paredzēts doties. Piemēram, ja ir ieplānots doties uz pikniku pie dabas, noteikti nevajadzētu izvēlēties augstpapēžu kurpes, savukārt, dodoties uz restorānu, vajadzētu izvairīties no kedām. 

Kādu grimu izvēlēties?

Protams, grims ir neatņemama sastāvdaļa. Pats labākais grims būs dabiskums. Koši toņi, sarkanas lūpas un aksesuāru pārpilnība – pirmajā randiņā visprātīgāk ir no tā izvairīties. Vīrietis noteikti novērtēs tavu dabiskumu.

Ko nevajadzētu vilkt uz pirmo randiņu vīrietim?

Gatavojoties pirmajam randiņam, vīrietim būtu nepieciešams ievērot tos pašus nosacījumus, ko sievietei. Ir vērts izvērtēt to, uz kurieni jūs dosieties pirmajā tikšanās reizē. Ja ir ieplānota aktīvā atpūta, noteikti ir vērts izvēlēties ērtu apģērbu, savukārt, ja dosieties randiņā uz restorānu, ir vērts ģērbties svinīgāk. Stilam nešaubīgi ir ļoti liela nozīme. Mūsdienās ir iespējams sakombinēt uzvalku ar botēm, pats galvenais, lai koptēls būtu harmonisks. 

Neseko līdzi trendiem, bet pieturies pie sava stila

Gan sievietēm, gan vīriešiem bieži vien ir tendence pārcensties, gatavojoties uz randiņu. Nevajadzētu izvēlēties augstākās modes pēdējās tendences, ja tas nav tavs stils. Ir vērts ģērbties, vadoties pēc sava personiskā stila. Ikviens noteikti spēs novērtēt to, ka pieturies pie sava stila, izvēloties apģērbu un krāsas, kas piestāv tieši tev. 

Izvēlies savam ādas tonim piemērotas krāsas

Izvēloties apģērbu, ko vilkt uz pirmo randiņu, noteikti ir vērts pievērst uzmanību tam, kādas krāsas piestāv tavam ādas tonim, tādā veidā ir iespējams panākt veselīgu ādas spīdumu. Pasaulē ir ļoti daudz dažādu krāsu – ikvienam no mums ir konkrēta krāsu palete, kas mums piestāv vislabāk. Ir vērts eksperimentēt ar šīm krāsām un izvēlēties tās, kas vislabāk spēj izcelt mūsu personību. 

Smaržu izvēle pirmajam randiņam

Ja vēlies, lai otrs cilvēks tevi atcerētos pēc pirmā randiņa, noteikti ir vērts pievērst uzmanību smaržām. Ja esi pārliecināts par smaržu izvēli, tad droši vari tās izmantot, lai papildinātu savu koptēlu. Nekādā gadījumā nevajadzētu iegādāties smaržas speciāli pirmajam randiņam, ja nav pārliecības par to, ka šīs smaržas tev piestāv. Protams, svarīgi ir arī nepārcensties – nevajadzētu pārcensties ar smaržu pūšanu, jo viss perfektais ir tas, kas nav pārlieku pārspīlēts. 

Pirmais randiņš ir svarīgs ikvienam no mums, tāpēc noteikti ir vērts pievērst uzmanību apģērba izvēlei. Attiecību veidošanā vissvarīgāk ir parādīt savu personību, tāpēc noteikti ir vērts izvēlēties tādu apģērbu, kas atbilst tavam ģērbšanās stilam, tomēr bez ekstravagantiem elementiem. Nevadies pēc modes tendencēm, bet gan pēc savām jūtām un noskaņojuma, ļaujot apģērbam prezentēt tavu individualitāti - tas noteikti liks otram cilvēkam novērtēt tevi kā personību. Tavam apģērbam vajadzētu būt ērtam, lai tu varētu justies brīvi un nepiespiesti, kas liks arī sarunas biedram atraisīties un justies komfortabli tavā klātbūtnē, jo ikviens meklē sev otru pusi, ar kuru kopā viņam būs labi.

Reklāmraksti