Krāsainas lēcas košām personībām!

Tā nu dabā ir iekārtots – krāsas patīk gan ziediem, gan putniem, gan kokiem rudeņos un, protams, arī cilvēkiem, tāpēc krāsainās kontaktlēcas ir sīka, bet svarīga detaļa, kas var mainīt visu jūsu koptēlu kā ikdienā, tā arī kādā īpašā pasākumā. Interneta veikalā manaslecas.lv plašā klāstā pieejamas visdažādākās kontaktlēcas, tostarp – krāsainās lēcas, kas ir ne tikai funkcionālas, bet arī pilnībā var mainīt jūsu vizuālo koptēlu, jo ne velti mēdz teikt, ka acu skatiens ir pati lielākā burvība, kāda var būt! 

Pelēkzilas acis iespējams pārvērst koši zaļās acīs, kas atgādina kaķa skatienu, vai zilas acis pārtop dziļdomīgi brūnās acīs – vai spējat iztēloties, cik ļoti jūsu skatiens varētu mainīties ar krāsainām lēcām? Tik daudz variāciju un tik daudz iemeslu, lai to izmēģinātu! Piemēram, mainot matu krāsu, varat atļauties eksperimentus arī ar acu krāsu, bet varbūt lēcas krāsainās var kalpot kā pārsteigums, atklājot jūsu mainīgo dabu? Varbūt jūsu garderobē ir kāds īpašs apģērbs, kuram gribētos pieskaņot arī acu krāsu? Un, protams, ballītes! Kāpēc izvēlēties parastās kontaktlēcas, piemēram, Helovīna vakarā, ja ar krāsainām lēcām varat panākt neaizmirstamu efektu un pilnībā iejusties citā tēlā? Neatkarīgi no tā, kādu toni izlemsiet savam skatienam piešķirt, krāsainās kontaktlēcas liecinās, ka esat koša personība, kura zina mazu detaļu lielo nozīmi. 

Atkarībā no tā, vai krāsainas lēcas vēlaties nēsāt katru dienu vai tikai uz kādu īpašu notikumu, mājaslapā manaslecas.lv iespējams izvēlēties starp vienas dienas krāsainajām kontaktlēcām un krāsainām lēcām, kas paredzētas ikdienas lietošanai un būs lietojamas veselu mēnesi vai pat ilgāk. 

Krāsainas acu lēcas var izvēlēties ne tikai cilvēki, kuriem ir redzes problēmas, jo manaslecas.lv mājaslapā ir pieejami tādi modeļi, kuriem nav optiskā stipruma – tās ir domātas tikai kā stilīgs aksesuārs, lai piešķirtu jūsu skatienam jaunas un krāsainas nianses. 

Lai arī kādu krāsu kontaktlēcas jūs izvēlētos, paturiet prātā, ka jūsu dabiskā acu krāsa arī ietekmēs toni, kādā krāsā lēcas izskatīsies, bet nebaidieties eksperimentēt – manaslecas.lv piedāvājums ir gana plašs, lai jūs atrastu pašas labākās krāsainās lēcas tieši sev! Lai piemeklētu sev piemērotākās kontaktlēcas, piesakāties uz vizīti pie optometrista Manaslecas.lv A`telpā, Krišjāņa Valdemāra ielā 37, kur jums palīdzēs piemeklēt piemērotākās lēcas gan pēc lietošanas režīma, gan izmēra un citiem parametriem, un vēlmēm.

Reklāmraksti