Kravu pārvadājumu organizēšana un loģistika – Ursus Forwarding

Kvalitatīvus kravu pārvadājumus raksturo vairākas pazīmes – drošība, ātrums, efektivitāte, caurskatāmība, kontrole, labas cenas, uzticamība, pieredze un pielāgošanās klientam. Ietaupiet laiku, meklējot īsto uzņēmumu, kas organizēs Jūsu kravu pārvadājumus un loģistikas risinājumus atbilstoši šiem kritērijiem, jo Ursus Forwarding paveiks visu, kas nepieciešams, ātri, droši un efektīvi.

Ko piedāvā Ursus Forwarding?

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu nodrošināšana. Lai ātri, ērti un droši Jūsu krava tiktu nogādāta galapunktā, var tikt izmantoti dažādi transportēšanas veidi, tai skaitā, auto, avio, dzelzceļa, jūras un negabarīta kravu pārvadājumi. Pakalpojumi tiek sniegti, pielāgojoties katra klienta individuālajām vajadzībām un vēlmēm. 

Ursus Forwarding rīcībā ir ne tikai dažādi auto transporta veidi un piekabes, bet arī vairāk nekā 12 gadu darbības laikā ir izveidots plašs sadarbības partneru tīkls visā pasaulē. Tas ļauj ievērojami paātrināt un atvieglot dažādus kravu pārvadājumus pat uz tālākajiem pasaules nostūriem.

Vēl viens Ursus Forwarding darbības virziens ir loģistikas pakalpojumu sniegšana. Tajos ietilpst ne tikai muitas brokeru pakalpojumi (eksporta, importa, tranzīta procedūras), bet arī noliktavu pakalpojumi un kravu apdrošināšana. Nepieciešamības gadījumā varam piedāvāt arī konsultācijas par muitas un citām formalitātēm. 

Kādēļ izvēlēties Ursus Forwarding pakalpojumus?

  • Ilggadēja pieredze – Ursus Forwarding savus pakalpojumus klientiem nodrošina jau vairāk nekā 12 gadu garumā. Uzņēmuma komanda ir realizējusi vairāk nekā 80 000 kravu pārvadājumu Latvijā un citviet pasaulē.
  • Drošība –Ursus Forwarding uzņemas atbildību par Jūsu kravu no tās iekraušanas līdz pat izkraušanas brīdim galamērķī. Lai pasargātu klientu no zaudējumiem, tiek piedāvāta kravu apdrošināšana.
  • Reputācija – uzņēmumam ir klienti un sadarbības partneri daudzās pasaules valstīs, kas atzinīgi novērtē Ursus Forwarding sniegto pakalpojumu kvalitāti.
  • Profesionalitāte – uzņēmuma komandā darbojas savas jomas profesionāļi, kas spēj nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumus katram klientam.
  • Iespējas – pateicoties Ursus Forwarding resursiem, pieredzei un sadarbībai, ir iespējams veikt dažādu sarežģītību, apjomu, veidu kravu transportēšanu uz tuvākiem un tālākiem galamērķiem.
  • Pieeja – katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, lai rastu risinājumus, kas atbilst tieši viņa vajadzībām un iespējām.

Uzziniet vairāk – Ursus.lv!


Reklāmraksti