Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kredīts biznesam – kad tas var būt noderīgs

Lēmums no darba ņēmēja kļūt par darba devēju vai pašam sev par priekšnieku ir gan drosmīgs, gan apvīts ar bažām, vai tiešām viss izdosies. Ekonomika, nodokļu politika, birokrātija un citas lietas var likt šaubīties par šī soļa pareizību, tomēr, ja ir ideja, ja ir darbaspars, prasmes, zināšanas un labs biznesa plāns, ir vērts riskēt piepildīt savus sapņus un sasniegt kaut ko vairāk. 

Tomēr bizness nav tikai ideja un darbs, tam visam ir arī praktiskā puse, kuras galvenais atbalsta punkts ir nauda. Atrast uzticamus finanšu partnerus mūsdienās nav viegli. Tomēr tas nav neiespējami. Viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus sava biznesa vajadzībām, ir noformēt kredītu biznesam. Naudas aizdevums biznesa vajadzībām var būt noderīgs daudzās situācijās.

  • Kredīts biznesa uzsākšanai

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dibināt savu uzņēmumu, zemnieku saimniecību vai uzsākt citu saimniecisko darbību, kredīts var būt tas, kas sniedz vajadzīgo finansiālo atspērienu, lai varētu sākt īstenot savu biznesa plānu.

Jārēķinās, ka ir aizdevēji, kuri nelabprāt izsniedz kredītu jauniem un vēl tikko dibināmiem uzņēmumiem, jo saskata tajā pārāk augstus riskus, tomēr netrūkst arī tādu kreditētāju, kuri nebaidās atbalstīt tos drosmīgos un apņēmīgos, kuri vēlas uzsākt savu biznesu. 

  • Kredīts biznesa paplašināšanai

Uzņēmumam, zemnieku saimniecībai vai pašnodarbinātajam, kurš jau ir sevi spējis pierādīt izvēlētajā jomā, iegūt aizdevumu biznesa vajadzībām var būt salīdzinoši vieglāk, jo kreditētājam jau ir grāmatvedības dati, ko novērtēt. Pie sasniegtā noteikti nevajag apstāties! Ja ir idejas, plāni un iestrādes, kas var ļaut paplašināt uzņēmumu, palielinot tā ienākumus, tad kāpēc gan to nedarīt? Kredīts biznesa paplašināšanai ir lieliska iespēja ātri un efektīvi veikt nepieciešamos darbus, kas ļautu palielināt darba jaudu, darbinieku skaitu un arī produktivitāti.

  • Konkurētspējas palielināšanai

Mūsdienu biznesa vidē izdzīvo stiprākais, tas, kurš spēj būt soli priekšā konkurentiem. Par sava biznesa konkurētspējas palielināšanu ir jādomā vienmēr. To var panākt ar dažādiem līdzekļiem. Tā var būt iekārtu modernizēšana, ražošanas jaudas palielināšana, jaunu preču vai pakalpojumu ieviešana, klientu apkalpošanas sistēmas uzlabošana, jaunas un labākas mājaslapas izveide, efektīvas mārketinga kampaņas īstenošana utt. Protams, konkurētspējas celšanai arī vajadzīgi līdzekļi. Kredīts var būt risinājums, kā ātri iegūt nepieciešamos līdzekļus, lai padarītu savu biznesu spēcīgāku, pelnošāku un atpazīstamāku.

  • Ja nepieciešami apgrozāmie līdzekļi

Ikvienā uzņēmumā var gadīties tāda situācija, kad steidzami nepieciešami papildu apgrozāmie līdzekļi. Aizdevums ir viens no ātriem un godīgiem veidiem, kā iegūt šos nepieciešamos naudas līdzekļus. Apgrozāmo līdzekļu trūkums var paralizēt uzņēmuma ikdienas darbu, tas var nest zaudējumus, tāpēc atbildīgam uzņēmējam nevajadzētu šādu situāciju pieļaut, jau laikus meklēt iespējamos risinājumus.

  • Neplānotu izmaksu gadījumā

Neplānoti izdevumi var izsist no sliedēm gan pašnodarbināto, kurš strādā viens, gan lielu uzņēmumu. Protams, uzņēmēji apdrošina īpašumus, veido uzkrājumus, nodrošinās pret dažādiem riskiem, bet ne visu var paredzēt. Jebkurā gadījumā mērķis ir ātri un efektīvi atrisināt situāciju. Lai segtu neplānotos izdevumus, varat noformēt ilgtermiņa aizdevumu ar izdevīgām procentu likmēm. Tas neradīs triecienu finansiālajai stabilitātei un dos laiku, lai ar ikmēneša maksājumiem norēķinātos par neplānotajiem izdevumiem.

  • Ko ņemt vērā, noformējot kredītu savam biznesam

Apsverot iespēju noformēt aizdevumu biznesa vajadzībām, protams, jābūt atbildīgiem un jāizvērtē sava maksātspēja un patiesā nepieciešamība pēc aizdevuma. Lai arī nauda dos atspērienu un pavērs jaunas iespējas, tāpat tās būs finanšu saistības, kas jāpilda. Ja tas netiks darīts, tad aizdevējs būs tiesīgs vērsties pret jums ar dažādiem līdzekļiem.

Visbiežāk šāds aizdevums biznesa vajadzībām klientam ir jānodrošina ar nekustamā īpašuma ķīlu, tāpēc jābūt pārliecinātiem, ka esat gatavi uzņemties šo risku un visas iespējamās šādas rīcības sekas. 

Ja ir izvērtēti riski un gūta pārliecība, ka kredīts biznesam ir labākais risinājums, tad tālāk jāpievērš uzmanība tam, lai kredītlīgums tiktu noslēgts droši un ar pēc iespējas izdevīgākiem nosacījumiem. Lai tas notiktu, ieteicams neizmirst par dažiem būtiskiem soļiem.

  • Nepieciešams veikt dažādu kredītpiedāvājumu salīdzināšanu, lai izvēlētos izdevīgāko un savām vajadzībām piemērotāko. Visērtāk dažādus aizdevēju piedāvājumus vienuviet apskatīt var specializētos kredītu salīdzināšanas portālos, kas ietaupīs jūsu laiku piemēram, kā tas ir attēlots šeit.  
  • Jāpārbauda izvēlētā aizdevēja reputācija, darbības licence, par sliktu nenāks arī ieskatīšanās uzņēmuma publiski pieejamajā finanšu informācijā, ko var atrast Lursoft datu bāzē.
  • Uzmanīgi jāiepazīstas ar aizdevuma līguma saturu. Vajadzības gadījumā jālūdz jurista vai cita speciālista konsultācija, lai pārrunātu līguma saturu un atbilstību jūsu interesēm.

Reklāmraksti