Kvalitatīvi, Latvijā ražoti galdi virtuvei – Dizainakresli.lv!

Virtuve kā atsevišķa telpa vai zona, ir nepieciešama ikvienā mājoklī. Šeit mēs pavadām daudz laika – gatavojam ēst, baudām maltītes, nereti pat arī strādājam, uzņemam ciemiņus, un pavadām laiku vienatnē vai kopā ar citiem mājiniekiem. Neatņemama šīs telpas sastāvdaļa ir kvalitatīvs, atbilstoša materiāla un izmēra virtuves galds. Lai atrastu galdu virtuvei, kas ir izteiksmīgs, izturīgs, drošs un ražots Latvijā, tālu nav jāmeklē – Dizainakresli.lv!


Virtuves galdu izmērs un stils

Galdi virtuvei, tāpat, kā pašas telpas, mēdz būt dažādi. Tie atšķiras pēc izmēra, formas, dizaina, krāsas un stila. Lai izvēlētos atbilstošu galdu, jāpadomā par to, kāds ir virtuves izmērs, kurā vietā plānots mēbeli novietot, cik cilvēku to ikdienā izmantos, kā arī, kādā stilā telpa ir iekārtota. Dizainakresli.lv piedāvājumā esošo virtuves galdu rādiuss, garums vai platums ir pielāgojams, proti, klients pats var izvēlēties mēbeles izmēru, atbilstoši savām vajadzībām un telpas iekārtojumam. Piemēram, nelielā telpā iederēsies kompakts virtuves galds, savukārt lielākai virtuvei piestāvēs apjomīgāka mēbele. 

Dizainakresli.lv piedāvājumā esošie galdi virtuvei ir ražoti Latvijā, ievērojot mūsdienās tik aktuālā un pieprasītā skandināvu stila pamatprincipus. Galdu dizaina autori ir starptautiski godalgoti un atzīti norvēģu dizaineri, par kuriem vairāk var lasīt Dizainakresli.lv. Skandināvu stilam raksturīga:

 • Vienkāršība;
 • Funkcionalitāte;
 • Pievilcība;
 • Dabiski materiāli (koksne).


Virtuves galdu materiāli

Mūsdienās daudzu mājokļu īpašnieki, iekārtojot telpas pirmo reizi, vai arī, mēģinot tās atsvaidzināt, cenšas izvēlēties dabiskus materiālus. Dizainakresli.lv piedāvājumā ir virtuves galdi, kuru pamatnes izgatavotas no vairākās kārtās līmēta finiera. Virskārtas materiālu galdam klients var izvēlēties no plaša piedāvājuma, kurā iekļauts:

 • Bērzs – lakots, ar ķirša, dižskābarža, wenge, melno, tonēto beici un tonētu vai balinātu laku;
 • Ozols – lakots, ar balinātu vai tonētu laku, wenge vai melnu beici;
 • Lamināts – balts vai melns;
 • Rieksts – lakots.

Arī virtuves galdu kājām ir pieejamas vairākas materiālu variācijas – gan koka, gan metāla, lai klients varētu izvēlēties to veidu, kas atbilst viņa vēlmēm un gaumei.


Virtuves galdu modeļi

Dizainakresli.lv piedāvājums ik pa laikam tiek papildināts un mainīts, un šobrīd sortimentā ir vairāki pircēju iecienīti modeļi, tai skaitā:

 • West – smalka dizaina virtuves galds ar izteiktām metāla kājām, kas nepaliks nepamanītas. Modelis ir kompakts, tādēļ būs piemērots arī nelielām telpām;
 • Stilett – pieejami apaļi, taisnstūra vai elipses formas virtuves galdi. Patiks tiem, kas dod priekšroku klasiskiem un elegantiem modeļiem ar koka kājām un dekoratīviem elementiem.
 • Moriss – taisnstūra un apaļas formas galdi virtuvei ar izturīgu metāla kāju. Bāra galda dizains, pieejama gan augstā, gan zemā versija.  
 • North – pieejama taisnstūra, elipses vai apaļa forma. Izceļas ar metāla kājām, kas veidotas no trim metāla caurulēm. 


Šos un vairākus citus modeļus vari aplūkot Dizainakresli.lv!

Reklāmraksti