Lasi pats un dāvini “Ziemeļlatviju” tuviniekam

Decembris, nenoliedzami, ir īpašs mēnesis, jo tajā iekrīt gada skaistākie svētki – Ziemassvētki un gadumija. Lai arī šogad tos aptumšo daudzie ierobežojumi, neziņa, kā notikumi attīstīsies turpmāk, viens ir skaidrs – svētki būs tik un tā. Saspringtajos laikos mediju loma ir divtik nozīmīga un “Ziemeļlatvijai” būs būt svarīgai arī nākamgad. Neaizmirstiet abonēt!

Domājot par Ziemassvētku dāvanām, atcerieties, ka vietējais laikraksts var būt laba dāvana ikvienam. Tā par dāvinātāju atgādinās divas reizes nedēļā, tā kā apdomājiet – tuviniekam vai draugam dāvināt kārtējo pledu vai labāk laikrakstu. Vēl var pagūt noformēt abonementu. Tev tikai jāatnāk uz redakciju darbdienās Smiltenē no pulksten 8.30 līdz 12.30 vai Valkā no 9.00 līdz 13.00. Var abonēt arī internetā; pastā; laukos pie pastniekiem; pa tālruni 67063225. Allaž, ja ir kādi jautājumi par abonēšanu, var zvanīt uz redakciju – tālrunis 64781276.

Protams, arī mēs esam sarūpējuši dāvanas saviem abonentiem. Šogad mūsu laimestu fonds veidots sadarbībā ar SIA “Rehabilitācijas centrs Līgatne”, SIA “Kunturi”, SIA “Folkland Home”, SIA  “Latwing”, SIA “Kainaiži”, SIA “Latvijas Ķiploks”, SIA “Izdevniecība Dienas Žurnāli”.

Loterijā piedalās visi laikraksta “Ziemeļlatvija” 2021. gada abonenti, kuri abonējuši laikrakstu līdz 28. decembrim.

Galveno laimestu – SIA “Rehabilitācijas centrs Līgatne” dāvanu karti 150 eiro vērtībā – izlozēs starp abonentiem, kuri laikrakstu abonējuši uz 12 mēnešiem.

Savukārt tie, kas laikrakstu abonējuši vismaz uz 6 un vairāk mēnešiem, varēs laimēt SIA “Kunturi” dāvanu karti 50 eiro vērtībā vai SIA “Folkland Home” solu “Frīzija” 50 eiro vērtībā.

Desmit abonenti, kas abonējuši laikrakstu vismaz uz 3 mēnešiem, laimēs vietējo ražotāju gardumu grozus aptuveni 30 eiro vērtībā.

No visiem 2021. gada laikraksta “Ziemeļlatvija” abonentiem 30 iegūs trīs mēnešu abonementu žurnālam “Dārza Pasaule” vai “Veselība”, vai “Citādā Pasaule”. 

Uzvarētājus paziņosim 2021. gada 22 janvārī. 

Reklāmraksti