Lieliskie un uzticamie "Babystore" veikalu tīkla apmeklētāji!

Šajā izaicinājumu gadā vēlējos Jums pateikties par to atbalstu un uzticību, kuru ikdienā izjūtam no mazuļu topošajām un esošajām ģimenēm. COVID laiks mūsu veikalu tīklam nebija viegls, nācās aizvērt divus jaunatvērtos veikaliņus un apkopot spēkus internetveikala pasūtījumu apstrādei, lai nodrošinātu mazuļiem un māmiņām gaidībās visu nepieciešamo. Arī es tajā laikā gaidīju savu otro mazuli, kurš nāca pasaulē tūlīt pēc valsts robežas atvēršanas.

Tagad kopā ar Jums, veikalu apmeklētāji, es turpinu meklēt mūsu mazuļiem kvalitatīvākās preces par pieņemamu cenu un ar ātru piegādi. Šī brīža situācija ir aizvērusi ciet vienas durvis, bet atvērusi durvis jaunām iespējām. Vēlos paziņot, ka 1. decembrī mēs atvērsim jaunu veikalu Valmierā, T/C "Valleta". No sirds priecāsimies redzēt Jūs jaunatvērtajā veikalā, lai spētu padarīt Jūsu ikdienu vēl labāku. Veikala atvēršanās nedēļā tiks piemērotas atlaides Jūsu pirkumiem, kā arī rīkotas dažādās aktivitātes, kur būs iespējams laimēt dažādus noderīgus laimestus.

Saprotot valsts situāciju dzimstības jomā, šogad aktīvi atbalstām dižģimenes ar +3 kartes atlaidēm, visas topošās māmiņas ar pastāvīgu atlaidi pūriņa un citu vajadzīgu lietu iegādei, kā arī rīkojam īpašas izpārdošanas, lai tiem, kuriem rocība nav tik laba, būtu iespēja sagādāt izsapņoto lietu saviem mazajiem.

Mans puika aug kopā ar Jūsu mazuļiem, un mēs kopā mācāmies izdzīvot šajā izaicinājuma laikā, kad preču piegādes arvien biežāk kavējas, bet daļa ražotāju aiziet no tirgus.

Tāpēc esmu pateicīga visiem, kas novērtē mūsu darbu un iegriežas manos veikalos! Jūsu atsauksmes un ieteikumi iedvesmo mani turpināt strādāt un attīstīt gan piedāvājumu, gan preču sortimentu, lai Latvijas ģimenēm būtu viss nepieciešamais un labākais, un pasaule kļūtu kaut nedaudz, bet tomēr laimīgāka! 

Ar mūsu piedāvātajām precēm var iepazīties - www.babystore.lv , kā arī iespējams sekot jaunumiem mūsu Facebook lapā - www.facebook.com/BabyStore.lv 

Ar mīļiem sveicieniem, "Babystore.lv" īpašniece Anastasija

Reklāmraksti