Mākslīgā akmens izstrādājumi birojā – gaumīgi, izturīgi un viegli kopjami

Mākslīgais akmens ir pieprasīts materiāls ne tikai virtuvju un vannasistabu aprīkošanai, bet tā dizaina un funkcionālās iespējas augsti tiek vērtētas arī citās telpās un vidēs. Viena no tām ir biroji. Birojos mākslīgā akmens izstrādājumus var iekļaut daudzās variācijās, individuāli pielāgojot gan dizainu, krāsu un formu, gan apvienojot mākslīgo akmeni ar citiem biroja interjerā aktuāliem materiāliem – koku, metālu, stiklu.

 

Patīkama vide un produktīvs darbs iet roku rokā


Birojā darbinieki pavada ļoti daudz laika, tāpēc ir loģiski, ka šai videi ir liela ietekme gan uz personāla pašsajūtu, gan noskaņojumu, gan darba sasniegumiem un produktivitāti. Ērtā, modernā un ergonomiskā vidē ir patīkamāk strādāt, darbi veicas labāk, arī komandas darbs ir saliedētāks. Tāpat arī klienti un sadarbības partneri, kuri apmeklē biroju, ievēro gan mēbeles, gan telpu kopējo interjeru. Pārdomāta un gaumīga vide vienmēr palīdz veidot uzņēmuma tēlu un rada paliekošu iespaidu ikvienam apmeklētājam.

 

Tāpēc, veidojot interjeru un izvēloties materiālus gan mēbelēm, gan telpu apdarei, ir vērts ieguldīt laiku un resursus, konsultēties ar dizaina speciālistiem, lai atrastu labākos risinājumus. 

 

Pieprasītākie mākslīgā akmens izstrādājumi birojiem


Ar mākslīgā akmens izstrādājumiem birojos iespējams aprīkot ne tikai labierīcības un virtuves zonu, bet arī integrēt mākslīgo akmeni biroja telpās. No šī materiāla iespējams izgatavot:


  • sapulču un darba galdus;

  • reģistratūras letes;

  • biroja mēbeles;

  • displeju moduļus;

  • sienu apšuvumus. 

Sapulču un darba galdi ir vienas no pieprasītākajām mākslīgā akmens mēbelēm birojos. Visbiežāk gan sapulču, gan darba galdi tiek izgatavoti, apvienojot mākslīgo akmeni ar koku, stiklu vai metālu, radot oriģinālu un kvalitatīvu objektu, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī izcili kalpo daudzus gadus. 

 

No mākslīgā akmens un tā detaļām izgatavoti darba galdi būs gan praktiski un funkcionāli, gan padarīs ikdienas darbu patīkamāku un produktīvāku, jo mākslīgais akmens ir silts, taustei patīkams, to ir viegli kopt, tas ir izturīgs pret nolietojumu. Tā kā pie darba galda ik dienu tiek pavadītas daudzas stundas, tad visi šie minētie faktori ir tiešām būtiski.

 

Mākslīgā akmens darba galdus jau ražošanas procesā iespējams aprīkot ar augstumu regulējošu sistēmu, iebūvēt rozetes, monitorus un klaviatūras, kā arī izgatavot jebkādos izmēros.

 

Priekšrocības, ko sniedz mākslīgais akmens birojā


Mākslīgais akmens ir uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, kuru apstrādes un ražošanas procesā iespējams pielāgot gandrīz jebkurām vides un lietotāju vajadzībām. Mākslīgā akmens izstrādājumiem ir vairākas īpašības, kuras birojā tiks novērtētas.


  • Izturība pret nolietojumu. Darba galdi ir virsmas, kurām ir intensīvs ikdienas nolietojums, tāpēc mākslīgais akmens būs īstā izvēle. Šis materiāls ir izturīgs pret nolietojumu un saglabā lielisku izskatu pat pēc daudziem gadiem.

  • Plašas dizaina un apdares iespējas. Mākslīgais akmens ir materiāls, ar kura palīdzību var realizēt jebkuras dizaina idejas. Iespējams izgatavot jebkuras formas un izmēra izstrādājumus, kā arī pieejams plašs krāsu un faktūru klāsts. Mākslīgā akmens izstrādājumos iespējams iestrādāt apgaismojumu, gravējumus, firmas logo un citus elementus.

  • Monolīts izskats bez pamanāmām šuvēm. Lielām virsmām kā sapulču un darba galdi nepieciešams apvienot vairākus materiāla gabalus. Mākslīgais akmens šādam mērķim ir ļoti piemērots, jo to iespējams savienot bez pamanāmām šuvēm, radot monolītu virsmu, kas ir gan estētiska, gan absolūti higiēniska, jo šuvju vietās nekrājas netīrumi un baktērijas.

  • Izturība pret šķidrumiem un vielām. Mākslīgā akmens galdi un citas virsmas ir blīvas un izturīgas pret šķidrumu un vielu ietekmi, kā arī pret UV staru iedarbību, nezaudējot savu toni.

  • Ātra un viegla kopšana. Tāpēc, ka mākslīgais akmens ir blīvs, monolīts un izturīgs pret šķidrumiem, tā kopšana ir ātra un vienkārša, nav vajadzīgi speciāli tīrīšanas līdzekļi, lai nodrošinātu higiēniskas virsmas. Vajadzības gadījumā mākslīgā akmens virsmas arī ir viegli atjaunojamas. 

Vairāk par mākslīgā akmens izstrādājumiem gan birojiem, gan virtuvēm un vannasistabām uzzināsiet ražotāja mājaslapā korte.lv

Reklāmraksti