Matrača izvēle cilvēkiem, kuriem ir izteiktas muguras sāpes

Ja sāp mugura, varētu šķist, ka noteikti pie vainas ir matracis. Lielākajā daļā gadījumu jums būs taisnība. Nepareiza matrača izvēle un tā lietošana ilgtermiņā ir visbiežākais sāpošas muguras iemesls. Ja jūsu matracis ir par mīkstu, loģisks secinājums ir matrača nomaiņa un cietāku matraci.

Matraču veikals Erti.lv diemžēl ir secinājuši, ka matrača nomaiņa no mīksta uz cietu nav universālas zāles sāpošas muguras ārstēšanai. Vislabākais paņēmiens ir matrača izmēģināšana un dažādu matraču veidu salīdzināšana.

Sāpošām mugurām vispiemērotākie ir vidējas cietības matrači. Muguras sāpes ceļas no mugurkaula un tā nospriegojums miega laikā ir visbūtiskākais faktors tajā, vai mugurkauls spēj nakts laikā atslābt. Ja mugurkaulam miega laikā ir lieks spiediens, tas no rītiem radīs diskomfortu. Pārāk mīksts matracis radīs situāciju, ka mugurkauls netiek vienmērīgi atbalstīts. Rezultātā mugurkauls miega laikā neatrodas savā dabiskajā formā. Tādu pašu situāciju rada arī pārāk cieti matrači. Ieteicamie ir vidēji cieti putu matrači, jo tie vislabāk ieņem lietotāja dabisko ķermeņa formu. 

Izvēle, kur pirkt matraci var būt sarežģītāka, nekā jums šķiet. Lielākā daļa gultas matraču veikalu internetā piedāvā vidējas kvalitātes produktus par šķietami pievilcīgām cenām, taču jums kā klientam nav nekāda veida kā pārliecināties, ka izvēlētais produkts tiešām ir ar visām labajām īpašībām, kādas tiek aprakstītas. Tas var radīt situāciju, ka šķietami labu matraci nopērkot, tas jums ir pavisam nepiemērots un nākas samierināties ar iegādāto produktu.

Erti.lv piedāvā unikālu iespēju – iegādāties matraci internetā, taču to iepriekš izmēģinot. Ja jūs nomāc muguras sāpes, iegriezieties gultas matraču veikala erti.lv mājaslapā un iepazīstaties ar dažādo produktu pozitīvajām īpašībām un izvēlaties savu favorītu, kas varētu būt piemērotākais jums un palīdzēt ar jūsu muguras sāpēm. 

Pēc matrača izvēles, to var doties apskatīt un izmēģināt matraču veikalā Maskavas ielā 180. Šeit matraču eksperti palīdzēs jums izvēlēties starp jūsu matraču favorītiem un jums būs iespēja pārbaudīt katra matrača komforta līmeni un iegūt labas matraču atlaides. 

Reklāmraksti