Megacirks Valkā!

Jūsu dvēsele alkst pēc spilgtiem iespaidiem?

Esiet noilgojušies pēc krāsainām un spēcīgām sajūtām?

23. un 24. septembrī, Valkā,  laukumā pie Raiņa ģimnāzijas (Raiņa iela 28, Valkā) notiks grandiozas “Megacirka” viesizrādes.

Aicinām jūs iegremdēties pasakainā un elpu aizraujošajā "Megacirka" šova atmosfērā, kurā piedalīsies profesionālas cirka zvaigznes no Francijas, Ukrainas, Krievijas, Kirgizstānas, Moldovas un Kenijas Republikas.

Gaisa vingrotāju, akrobātu un ekvilibristu ekstremālie triki uzdāvinās neaizmirstamus iespaidus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bet visgaidītākā gada izrāde – masta akrobāti un elpu aizraujošie virves staigātāju triki - liks jūsu sirdij sisties straujāk.

IZRĀDĒ PIEDALĪSIES MONTEKARLO CIRKA FESTIVĀLA UZVARĒTĀJS, LABĀKAIS EIROPAS ŽONGLIERIS SEMEN KRACHINOV.

Daudz pozitīvu emociju, piedaloties papagaiļiem, suņiem, kaķiem un seskiem, sniegs visdažādākie un oriģinālie priekšnesumi un triki. Jūs redzēsiet Āfrikas akrobātu grupu “'Kenya Boys”, kas uzjautrinās ik vienu. Vissmieklīgākais klauns Keša liks smieties visa vakarā garumā, bet ekvilibrists uz vienriteņa pārsteigs jūs ar savu veiklību un arīo daudz citu interesantu priekšnesumu jūs redzēsiet tikai “Megacirkā”!

Uzdāviniet sev un saviem mīļajiem lielisku garastāvokli, spilgtas sajūtas un neaizmirstamus iespaidus ar “Megacirku”!

23. septembrī – pulksten 18.00

24. septembrī – pulksten 18.00

Izdrukājot šo kuponu ŠEIT Saņem atlaidi biļetei 1 EUR, (biļetem kas ir dārgākas  par 10 EUR)

Biļetes var iegādāties:

* biļešu kasē pie ceļojošā cirka telts. Kase strādās no 11.septembra, kases darba laiks katru dienu no 10.00 līdz 20.00.

* Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv jau tagad.

Biļešu cenas - sākot no 4,50 eiro. Bērniem vecumā līdz 3 gadiem - ieeja par brīvu.

CIRKA TELTS APSILDĀMA.

Reklāmraksti