Meža Pārdošanas Process Sadarbībā ar Trovent

Mežsaimniecības uzņēmums “Trovent” darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Iegūtās zināšanas un pieredze ļauj šajā jomā strādāt ļoti kvalitatīvi un droši. Mums ir svarīgs katrs klients, tādēļ darām visu iespējamo, lai sadarbība būtu abpusēji veiksmīga. Sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan uzņēmējiem visā Latvijas teritorijā. Klientiem piedāvājam pēc iespējas ērtāku sadarbības veidu un labāku iespējamo cenu meža pārdošanai.

“Trovent” mājas lapā ir izveidota ērta pieteikuma forma, pēc kuras aizpildīšanas “Trovent” darbinieki ar Jums sazināsies divu darba dienu laikā un izteiks piedāvājumu meža pirkšanai.

Formā jānorāda:

 • īpašuma veids;
 • īpašuma kadastra numurs;
 • kontaktpersonas tālruņa numurs;
 • vēlamā cena.

Meža novērtējums tiek veikts bez maksas, tūlītēja apmaksa darījumā dienā. Uzņēmums “Trovent” iepērk neizstrādātus, pilnībā vai daļēji izstrādātus mežus. Tāpat arī var palīdzēt īpašumu dalīšanas jautājumos, piemēram, bez maksas nodalīt meža īpašumu no lauksaimniecības zemes.

Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim risināt arī juridiskas dabas jautājumus, kas saistīti ar meža īpašumu:

 • mantojuma lietu kārtošana;
 • kredītsaistību dzēšana;
 • īpašuma reģistrēšana zemesgrāmatā.

Meža pārdošanas darījuma soļi:

 1. Konsultācija ar speciālistu. Lai veiktu tālākos soļus, būs nepieciešams meža kadastra numurs.
 2. Divu dienu laikā tiek sagatavots cenas piedāvājums.
 3. Līguma nosacījumu saskaņošana, vienošanās noslēgšana.
 4. Tiek apstiprināts un izpildīts darījums un veikta tūlītēja apmaksa.

Nenoliedzami klientiem ir svarīgi, kādu naudas summu var iegūt pārdodot mežu. Jāsaka, ka meža izmaksas ietekmē daudzi faktori, bet vidēji to amplitūda ir no 1 000 EUR līdz pat 15 000 EUR par hektāru. Starp svarīgākiem mainīgiem faktoriem, kas ietekmē meža cenu, ir īpašuma lielums, piekļūšanas iespējas tam, stāvoklis, meža vecums, koku veidi, izcērtamās koksnes apjoms, zemes auglīgums.

Lai noskaidrotu precīzu meža cenu, ieteicams aizpildīt mājas lapā esošo pieteikuma formu vai sazināties ar “Trovent” speciālistiem, kas palīdzēs atbildēt uz šo un citiem interesējošiemjautājumiem pa telefona nr. 29429555.

Dzīvē var būt arī dažādas neparedzamas situācijas, nepieciešamības gadījumā “Trovent” piedāvā veikt avansa maksājumu vēl pirms īpašuma pārdošanas.

“Trovent” uzņēmumam ir svarīgi, lai pēc darījuma noslēgšanas klients ir apmierināts ar darījumu, tādēļ mūsu speciālisti darīs visu, lai Jūs saņemtu augstākās klases pakalpojumus mežsaimniecības jomā.

Reklāmraksti