Mūsdienu mīlasstāsti. Iepazīsimies tiešsaistē.

Katra sliktākā iepazīšanās pieredze sākās daudzsološi. Atradu kādu, kas ir interesants un izskatīgs, un mums bija lieliskas sarunas. Satikāmies. Pusdienu vidū viņa telefons sāka zvanīt. Tā bija viņa sieva. Domājams, ka viņi šķīrās pavisam nesen, bet viņš joprojām dzīvoja viņu mājā, un viņa ļoti domāja, ka viņu attiecības ir neskartas… Nav šaubu, ka arī jums ir savs briesmīgā randiņa stāsts. Pat pēc šī atgadījuma nolēmu, ka mainīšu savu stratēģiju. Pirmkārt, piereģistrējos citā vietnē – Latvijā ir vairāki iepazīšanās portāli, tomēr to cilvēku skaits, kuri tur ielogojas ir salīdzinoši mazs, tādēļ izlēmu izmēģināt dāņu vietni kærlighed247.dk. Jau pirmajā brīdī izmantoju šī portāla iespēju iepazīties ar katra reģiona attiecību specifikas aprakstiem, kas palīdzēja uzturēt patīkamas sarunas ar jauniepazītiem cilvēkiem. 

Nākamais solis ir izstrādāt stratēģiju. Ko tieši jūs meklējat? Izveidojiet sarakstu un esiet pēc iespējas precīzāks savu vēlmju formulējumos. Daļa no jūsu saraksta sastādīšanas ir tā uzskaitīšana, ko vēlaties, bet neaizmirstiet būt reālistiski, jo diemžēl vietējie ļaudis Latvijā ļoti atšķirsies no neprecētajiem, piemēram, Dānijā. Šo atšķirību caur kærlighed247.dk/baltiske-kvinder/dating/ esmu pārbaudījusi pati un gan personīgās, gan kulturālās atšķirības spēlē ļoti lielu lomu arī šajā jomā.

Kad esat pārdomājis visa partnera vēlamās iezīmes, piešķiriet tām prioritāti. Padomājiet par īpašībām un to svarīguma attiecību draugu un ģimenes kontekstā. Kas jums ir svarīgs? Mūsdienās pastāv arī daudzi portāli, kas ir tēmēti tikai uz kādu noteiktu cilvēku grupu, piemēram, tādi, kuri nodarbojas ar kādu konkrētu hobiju. Izvēlieties dažas izmantojamās vietnes. Ir populāras Latvijas un citvalstu vietnes, kurās atradīsiet daudzus sev līdzīgos. Cilvēki, kuri lieto aplikāciju Tinder, parasti nemeklē ilgtermiņa attiecības, bet ir labi vienlaikus izmantot divas vai trīs vietnes. Ņemiet vērā, ka, ja vēlaties aktivizēt lielāko daļu funkciju, dažas vietnes var būt dārgas.

Vēl kāds labs padoms ir saglabāt savu profila aprakstu pietiekami īsu. Manā eksperimentā parasti garie profilu apraksti īsti pie nekā nenoveda. Saprotu, ka mēs visi par sevi gribam pastāstīt pēc iespējas vairāk, tomēr iesaku pavēstīt tikai par savām galvenajām īpašībām un interesēm, lai ieintriģētu potenciālos partnerus un atstātu pietiekami daudz tēmu, par kurām parunāt. Ir jā piedāvā tieši tik daudz informācijas, lai radītu interesi, un tas var novest pie tikšanās ar kādu personu klātienē. Tas nenozīmē, ka jūsu profilam vajadzētu sākties ar skopu aprakstu, bet centieties pastāstīt par sevi 100 vārdos.

Lielākā daļa cilvēku savu labo humora izjūtu nevar parādīt rakstiski. Tas, ko sakāt draugiem krogā pēc dažām glāzēm alus, var raisīt daudz smieklu, taču tas nenozīmē, ka tas tiks uzņemts tik pat labi arī iepazīšanās vietnē. Tas pats attiecas uz sarkasmu. Bieži vien cilvēki, kuri domā, ka izklausās gudri, drīzāk nonāk izklausās dusmīgi. Šī iemesla dēļ, kad esat uzrakstījis savu profilu, izlasiet to sev skaļi. Kad tas ir padarīts, rakstiet visiem interesantajiem cilvēkiem pēc kārtas, jo, kas neriskē, neiet uz randiņu.

Reklāmraksti