Neaizmirstiet Pārbaudīt VIN Pirms Iegādājaties Šo Lietoto Auto

Lietotas automašīnas iegāde var būt nervu kutinoša pieredze īpaši, ja pirmo reizi veicat viens pret vienu pārrunas. Jūs vēlaties uzticamu auto, bet ne vienmēr ticat pārdevēja 100% pozitīvajam vērtējumam.

Arī transportlīdzekļu vēstures atskaites var jums nesniegt visu nepieciešamo informāciju. Vai šī mašīna kādreiz ir bijusi zagta? Vai odometrs ir bijis attīts? Pirms parakstāties uz visām punktētām līnijām, jums jābūt pārliecinātiem.

Tieši tāpēc ir nepieciešama plaša atskaite, izmantojot carVertical VIN dekodētāju. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, carVertical komanda vēlas izveidot globālu transportlīdzekļu enciklopēdiju un nodrošināt to piekļuvi visiem cilvēkiem pasaulē.

Precīzākas atskaites

VIN apzīmē transportlīdzekļa identifikācijas numuru un tas ir kaut kas tāds, kas ir katram auto, kravas auto, motociklam un pat mopēdam, ko piešķir pēc tā izgatavošanas. Un ne tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, bet arī katrs autoražotājs visā pasaulē iespiež transportlīdzekļa identifikācijas numuru kaut kur uz auto. Teorētiski tas nodrošina universālu izsekošanas sistēmu, lai jūs precīzi zinātu, kur un kad auto tika izgatavots.

Transportlīdzekļu vēstures atskaitēs ne vienmēr ir iekļauts viss, ko vēlaties zināt. Ja negadījums netika ziņots, tas neparādīsies dažos vadošajos transportlīdzekļu atskaišu veidotājos. Ja informāciju var izlaist (vai sliktāk mainīt), ziņojums nebūs īpaši vērtīgs. Un, ja auto tika izmantots vairākās valstīs? Veiksmi atrast precīzu atskaiti par to!

Izmantojot carVertical VIN dekodētāju, jūs izmantosiet Blockchain tehnoloģiju, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par savu potenciālo auto. Blockchain ir digitālā ierakstu virsgrāmata, kas ir decentralizēta, tāpēc visiem lietotājiem ir vienlīdzīga piekļuve. Jums nebūs jāpaļaujas uz pārdevēja vai bijušā īpašnieka teikto, ja jūsu rīcībā jums ir šāda ierakstu virsgrāmata. Sistēma darbojas šādi: auto ir atvērts publiski blokķēdē un ikviens, kas ar to ir saistīts, var rediģēt ierakstu virsgrāmatu. Auto tirgotājam, kas pārdod jaunu automašīnu, ir vienlīdzīga piekļuve šai ierakstu virsgrāmatai kā pirmajam īpašniekam, otrajam īpašniekam utt.

Laika gaitā ierakstu virsgrāmata kļūst arvien detalizētāka, jo tiek apkopotas apkopes, tiek atzīmēti negadījumi un tiek reģistrēti pārdošanas notikumi. Ierakstu virsgrāmata tiek uzturēta precīzi un bez krāpnieciskas iejaukšanās

VIN dekodētāja mērķi

Ieviešot šo tehnoloģiju sabiedrībā, carVertical mērķis ir izveidot pasaules mēroga publisku datubāzi, kurā varētu pienācīgi reģistrēt jebkuru darījumu jebkurā valstī. Tas ir īpaši noderīgi, apsverot starptautiskus darījumus.


Reklāmraksti