Noderīgi ieteikumi, kā izvēlēties labākās mēbeles Jūsu mājoklim

Mēbeles padara telpu apdzīvojamu. Tās uzlabo telpas funkcionalitāti un rada lielisku atmosfēru, ja vien tiek izvēlētas pareizi. Tomēr pareizo mēbeļu izvēle ir saistīta ne tikai ar to vizuālo izskatu. Mēs vēlamies, lai mēbeles kalpotu vairākus gadus, tādēļ ir svarīgi ņemt vērā arī to funkcionalitāti un kvalitāti. 

Aplūkojot veikalu piedāvājumu un apsverot savas vajadzības, var rasties daudz jautājumu - kādas mēbeles izvēlēties, kam pievērst uzmanību? 

Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties Jūsu vajadzībām piemērotākās mēbeles, kas ne vien labi izskatīsies, bet arī teicami kalpos. 

Izlemiet, kas Jums nepieciešams 

Jūsu vēlmes un dzīvesveids ietekmē to, kādām mēbelēm dot priekšroku. Izvērtējiet, kādas aktivitātes veiksiet konkrētajā telpā. Piemēram, vai Jūsu guļamistaba būs paredzēta tikai atpūtai, vai arī tur atradīsies arī drēbju skapis? Vai dzīvojamā istabā uzturēsieties tikai paši, vai arī uzņemsiet viesus? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs saprast, kāda veida risinājumi Jums nepieciešami. Piemēram, guļamistabai, iespējams, vēlēsieties iebūvētu, pārējām mēbelēm pieskaņotu, drēbju skapi, savukārt, ja plānojat uzņemt viesus, viesistabai Jums varētu būt aktuāls izvelkamais dīvāns, ko vajadzības gadījumā var pārveidot par itin ērtu papildus guļvietu. 

Jums vajadzētu arī izmērīt telpu un izdomāt, kāds būs tās iekārtojums, lai zinātu, kāda izmēra un formu mēbeles Jums vajadzīgas. Ja telpa ir maza, īpaši būs jādomā par tās funkcionalitāti, izvēloties mēbeles, kas atbilst mazas telpas prasībām - ir pietiekami kompaktas, taču vienlaikus funkcionālas. 

Vissvarīgākais - atcerieties, ka papildus mēbeļu estētiskās pievilcības baudīšanai tām ir jābūt arī lietderīgām un praktiskām. 

Ņemiet vērā mājokļa dizainu 

Ir ārkārtīgi svarīgi ņemt vērā mājokļa dizainu. Tas ietver griestus, kolonnas, logus un citus elementus. Tādā veidā Jūs varat labāk plānot telpas iekārtojumu. Neņemot vērā arhitektūras elementus, pastāv risks, ka izvēlētās mēbeles, lai cik labi tās izskatās veikalā, Jūsu mājoklī tomēr neiederēsies. 

Izvēlieties stilu 

Noteikta stila izvēle ir pamatoti noderīga. Ja mēbeles tiek izvēlētas bez noteikta stila,  iespējams, kopumā iekārtojums izskatīsies labi, taču var netikt izmantots viss telpas potenciāls. Izvēlieties stilu, kas atspoguļo Jūs. Pēc tam izvēlieties mēbeles, kas atbilst šim stilam. Piemēram, šobrīd populārs ir Skandināvu dizains, kam raksturīga funkcionalitāte, vienkāršība un elegance. Veikalos plašā izvēlē ir dažādu stilu mēbeles, lai katrs varētu izvēlēties savai gaumei un vajadzībām piemērotākos risinājumus. 

Domājiet arī par krāsu izvēli. Piedāvājums šobrīd ir daudzveidīgs - sākot no klasiskiem toņiem, līdz mūsdienīgiem, košiem risinājumiem. Tas, kādām krāsām dot priekšroku, protams, atkarīgs no Jūsu gaumes un mājokļa iekārtojuma. Tomēr der atcerēties, ka ilgtermiņam drošāk izvēlēties neitrālu krāsu mēbeles, jo tās laika gaitā nezaudēs savu aktualitāti. Ja ir vēlme interjerā ienest košākus akcentus, dariet to ar dizaina priekšmetu palīdzību - tos nomainīt pret jauniem ir daudz vienkāršāk un finansiāli izdevīgāk. 

Iegūstiet vislabāko cenas un vērtības attiecību 

Mēbeles parasti ir plānots kā ilgtermiņa ieguldījums, tādēļ uz šajā gadījumā lieki taupīt nevajadzētu. Pievērsiet uzmanību mēbeļu materiāliem, apdarei, funkcionalitātei. Ar nelielu pacietību Jūs varat atrast mēbeles, kas ne vien atbilst izvēlētajam stilam, bet ir arī kvalitatīvas un piemērotas Jūsu budžetam. 

Nesteidzieties 

Ja vien situācija nav tāda, ka telpa jāiekārto pēc iespējas ātrāk, dodiet sev laiku - izvērtējiet, kas Jums vajadzīgs, smelieties iedvesmu internetā vai dizaina žurnālos, pievērsiet uzmanību detaļām, funkcionalitātei, materiāliem, stilam. Aplūkojiet vairāku veikalu piedāvājumu, lai varētu izvēlēties sev piemērotākos risinājumus. 

Ja nevēlaties tērēt laiku, staigājot pa mēbeļu veikaliem, dažāda veida mēbeles plašā izvēlē atradīsiet arī interneta veikalos. Ja izlemjat iegādāties mēbeles tiešsaistē, pievērsiet uzmanību gan to parametriem, gan tam, cik uzticams ir veikals, kur pasūtījumu veicat. 

Daudzveidīga mēbeļu izvēle interneta veikalā 220.lv 

Plašs mēbeļu klāsts pieejams interneta veikalā 220.lv. Tur iespējams iegādāties visu, kas nepieciešams stilīgam un omulīgam mājoklim - sākot no skapjiem un gultām, beidzot ar dīvāniem, virtuves mēbelēm, koridora iekārtām. 

Pateicoties ērtajai meklēšanas funkcijai, aktuālos piedāvājumus atradīsiet ātri un ērti - visi piedāvājumi sakārtoti pa noteiktām kategorijām, piemēram, matrači (skatīt interneta veikalā), gultas, dīvāni, skapji, galdi. Norādot, kas Jums nepieciešams, uzreiz tiks atlasīti prasībām atbilstoši piedāvājumi, ko varēsiet  ērti pārskatīt un salīdzināt. Mēbeles ir svarīgs pirkums, tādēļ to izvēle jāveic rūpīgi un pārdomāti. Interneta veikals 220.lv nodrošina kvalitatīvus preču attēlus, kā arī izsmeļošus aprakstus, lai pircējs varētu gūt maksimāli skaidru priekšstatu par piedāvājumu. Neskaidrību gadījumā uz visiem jautājumiem atbildēs veikala darbinieki. 

Izvēlēto preci uzreiz varēsiet pasūtīt, norādot arī vēlamo piegādes veidu. 

Gultas, krēsli, galdi, dīvāni, drēbju skapji (šeit) 220.lv ir teicama izvēle ikvienam, kurš novērtē ērtības un kvalitāti. Ieskatieties jau tūlīt un izvēlieties labākās mēbeles savam mājoklim! 


Reklāmraksti