Palielies ar savu virtuves meistarstiķi, piedalies “Ziemeļlatvijas” recepšu konkursā!

Katrai saimniecei ir sava mīļākā recepte, savs virtuves meistarstiķis, ar ko pārsteigt un palutināt savus tuvākos, ģimeni, draugus, svinību viesus.

Portāls Ziemellatvija.lv vēlas uzzināt savu lasītāju gardāko ēdienu receptes, tāpēc izsludina recepšu konkursu.

Konkursā tiek gaidītas gan saimnieču, gan saimnieku gardākās receptes bez jebkāda tematiska ierobežojuma – tās var būt gan uzkodas, gan saldie, gan sāļie ēdieni, tortes, salāti, zupas un citi plašās kulinārijas pasaules izstrādājumi.

Lai piedalītos konkursā, uz e-pasta adresi [email protected] līdz 19. februārim jāatsūta receptes apraksts – sastāvdaļas un katras tās daudzums, kā arī pagatavošanas process, klāt pievienojot gatava ēdiena fotogrāfiju. Konkursā drīkst piedalīties ar vairākām receptēm, tādējādi vairojot iespēju tikt pie balvām.

Labāko recepšu autori tiks pie vērtīgām grāmatām – recepšu kolekcionēšanas grāmatām “Biete” un “Recepšu kolekcionārs”, kā arī Noras Ikstenas grāmatas “Dzīvespriecīgais vakarēdiens”.

Receptes vērtēs un labākās balsojot izvēlēsies laikraksta “Ziemeļlatvija” kolektīvs.

Labākās receptes konkursa noslēgumā tiks publicētas laikrakstā “Ziemeļlatvija”, visas atsūtītās receptes tiks publicētas laikraksta interneta portālā.

Konkursa receptes:

20210119-1024-logo.jpg

Reklāmraksti