Pērc OCTA un KASKO internetā – IIZI apdrošināšana!

Kasko kalkulators

Kasko apdrošināšana internetā ir kļuvusi tik pat vienkārša kā OCTA iegāde.

 

Šis KASKO kalkulators reālā laikā salīdzina vairāku apdrošinātāju piedāvājumus un lētāko polises cenu ir iespējams uzzināt pāris minūtēs.

 

Jāpiebilst, ka šis pagaidām ir vienīgais īstais Kasko kalkulators, kas lētāko polises cenu aprēķina automātiski. Pēc Kasko cenas aprēķināšanas, sekojiet norādēm un iegādājieties polisi turpat internetā.

 

 

OCTA apdrošināšana internetā

OCTA apdrošināšana internetā ir jau ļoti plaši izmantots pakalpojums, kura priekšrocības novērtē tūkstošiem autovadītāju. Lai iegādātos OCTA internetā, ir jāveic pāris ļoti vienkārši soļi:

1.Ievadi datus OCTA kalkulatorā;2.Salīdzini piedāvātās cenas un izvēlies izdevīgāko;3.Apmaksā rēķinu

 

 

Jāatceras, ka tikai pie apdrošināšanas brokera ir iespējams salīdzināt visu vadošo apdrošinātāju piedāvājumus, tādējādi nodrošinot sev iespēju izvēlēties izdevīgāko. SIA IIZI kā vieni no pirmajiem Latvijā ieviesa OCTA Kalkulatoru un šobrīd var lepoties ar vienu no vadošajām pozīcijām starp apdrošināšanas brokeriem, kas piedāvā polises iegādāties internetā.

 

IIZI apdrošināšana

SIA IIZI ir starptautisks apdrošināšanas tirgus dalībnieks, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs un Somijā. Kompānijas veiksmes pamatā ir mērķis nodrošināt ātrus, ērtus un izdevīgākus apdrošināšanas pakalpojumus. Lai šo mērķi sasniegtu, IIZI investē līdzekļus tehnoloģiju attīstībā, tai pat laikā nodrošinot individuālu klientu apkalpošanu.

 

 

Apdrošināšana internetā ir IIZI. Mūsu klienti saņem individuālu un augsta līmeņa servisu un uzņēmuma tehniskie risinājumi garantē starptautiski atzītus un pārbaudītus apdrošināšanas pakalpojumus!

http://www.iizi.lv/

 

 

Reklāmraksti