Piepūšamais dīvāns – noderēs bērnu ballītei

Bērnu ballītes rīkošana var izvērsties par īstu izaicinājumu. Kur rīkot, ko piedāvāt uzkodās, kāda būs dzimšanas dienas torte, kādas izklaides organizēt mazajai atvasei un, galu galā, ko dāvināt? Šie un citi jautājumi droši vien nodarbina daudzu vecāku prātus. 


Ja pasākums siltajos gada mēnešos tiek rīkots laukā, rūpīgi jāpārdomā, kāds pasākuma aprīkojums būs nepieciešams – kas noderēs no mājās izmantotām mēbelēm un ko vajadzēs nomāt. Kā pasākuma vieta gan pašām aktivitātēm vai tikai uzkodu galdam labi kalpos telts. Savukārt atpūtas brīžiem bērniem lieliski noderēs piepūšamie dīvāni no pasākumu aprīkojuma servisa “Akurāts”. 


Piepūšamo dīvānu plusi


Piepūšamais dīvāns sniedz vairākas priekšrocības. Tiem ir interesants dizains un spilgtas krāsas – oranža, sarkana, sudrabota (pelēcīga) un balta. Savukārt iespēju tos viegli notīrīt no ēdienu un dzērienu traipiem īpaši novērtēs vecāki. Kurš gan nav piedzīvojis limonādes vai izsmērētas kūkas krēma traipus? Ēdienu paliekas uz mēbelēm bērnu ballīšu laikā ir ierasta parādība, tāpēc vēl jo vairāk svarīga ir iespēja šādus traipus notīrīt ērti un bez “pēdām” uz mēbelēm. 


Svarīgi atzīmēt, ka pilnīgi viss pasākumu aprīkojuma "Akurāta" nomas inventārs tiek mazgāts – līdz ar to katrs jauns klients aprīkojumu saņem tīru un gluži kā jaunu.  


Piepūšamos dīvānus var gan nopirkt, gan arī nomāt. Ja tie vajadzīgi tikai vienam pasākumam, tad izdevīgāka būs to noma. Starp citu, vērts izvērtēt arī piegādes iespējas, lai pasākuma organizēšanā jums nebūtu jāieplāno papildu laiks šai nodarbei. Pasākumu aprīkojuma serviss "Akurāts" gan nomā piepūšamos dīvānus, gan arī nodrošina to piegādi un montāžu. 


Kuru izvēlēties?


“Akurāts” pasākumu aprīkojuma serviss piedāvā vienvietīgu, divvietīgu un trīsvietīgu dīvānu nomu. 


Visu dīvānu sēdvirsmas augstums ir 42 cm, vienvietīgā dīvāna izmēri ir 120 cm x 110 cm, divvietīgā – 180 cm x 110 cm, bet trīsvietīgā – 239 cm x 110 cm. 


Ja nomājat piepūšamos dīvānus, “Akurāts” dāvanā lietošanā līdzi dod “lounge” galdiņu, kas būs lielisks papildinājums gan ballītei, gan mierīgām sarunām pie tējas tases vai vīna glāzes. 


Pasākumu aprīkojumu varat rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 26 338 888 vai rakstot e-pastu uz [email protected]


Ar visu “Akurāts” pasākumu aprīkojuma daudzveidīgo piedāvājumu varat iepazīties uzņēmuma tīmekļvietnē. Neatlieciet uz pēdējo brīdi pasākuma inventāra nomu! 

Reklāmraksti