Plusi un mīnusi apģērba iegādei tiešsaistē

Tiešsaistes apģērbu veikali ir ļoti konkurētspējīgi, ne tikai savā starpā, bet arī ar to ķieģeļu un javas sāncenšiem. Arvien vairāk pircēju labprātāk izvēlas apģērbu, šķirstot lapas interneta katalogos, nekā soļojot cauri tradicionālo apģērbu veikalu ailēm. Kādas ir tiešsaistes apģērbu tirgotāju priekšrocības un trūkumi, attiecībā pret tradicionālajiem veikaliem?

Plusi

Ja jums ir mazi bērni, noteikti apdomājiet lielāko daļu no saviem plānotajiem apģērbu pirkumiem veikt tiešsaistē. Jūs varēsiet ne tikai ietaupīt uz milzīgo izpārdošanu rēķina, bet arī aiztaupīt pārdzīvojumus, gadījumā, ja bērns nespēj izvēlēties, vai taiši otrādi, ir izvēlējies kaut ko, kas ir par dārgu jūsu budžetam. Kad būsiet atraduši savas atvases iecienītāko apģērba zīmolu vai tiešaistes apģērba veikalu, jūs varēsiet mierīgi gaidīt lielās izpārdošanas, lai sarūpētu drēbītes visai nākamajai sezonai. 

Tiem no mums, kas ir nepārtrauktā kustībā, cenšoties izskriet cauri savai ikdienas rutīnai, apģērba veikala apmaklējums biežāk ir apgrūtinājums, nekā atslodzes brīdes. Steidzīgi sķirstot cauri uz pakaramajiem sakārtajiem apģērbiem, zinot, ka pēc pusstundas jums ir jau jābūt kaut kur citur, rada papildus uztraukumu. Turklāt, ir kārdinoši iegādāties apģērbu pat tad, ja tas šķiet pārlieku uzcenots. Esot stresā, ir kārdinoši pārmaksāt par apģērbu, lai tikai par to vairs nebūtu jādomā. Iegādājoties apģērbu internetā, protams, nav jāsaskaras ar tamlīdzīgām problēmām, jo jūs varēsiet iepirkties sev piemērotākajā vietā un brīdī.

Ja jums ir svarīgi ietaupīt naudu, iegādājoties apģērbu, tad tas jums daudz labāk izdosies iepērkoties tiešsaistes veikalā. Arī tradicionālie veikali piedāvā dāsnas atlaides, bet nevienmēr izdodas izbrīvēt laiku un ierasties uz izpārdošanu sākumu, kad visi labākie apģērba gabali vēl nav izlasīti no plauktiem. Iepērkoties tiešsaistē, jums, protams, nav fiziski jāatrodas veikalā, lai iepirktos. Turklāt, ja, apmeklējot savu iecienītāko tiešsaistes apģērba veikalu, atķeksēsiet paziņojumu par jaunumu saņemšanu savā epastā, tad nekad nepalaidīsiet garām to, kā tās bikses, kuras tika pārdotas par pilnu cenu vēl pagāšnedēļ, šodien ir pieejamas ar 30% atlaidi.

Mīnusi

Gaidīšana, gaidīšana un vēlreiz gaidīšana. Salīdzinot ar iepirkšanos tradicionālajos apģērba veikalos, iepērkoties tiešsaistē ir jābūt krietni pacietīgākiem. Turklāt, ja esiet izvēlējies nepareizu izmēru, prece ir jāsūta atpakaļ un jāgaida ir vēl ilgāk! Ja jūs esiet tāda tipa pircējs, kuram ir svarīgi preci saņmt tūlīt pēc norēķināšanās, iepirkšanās internetā nav domāta priekš jums. Tomēr, ja jums piemīt nedaudz pacietības, rūpīgi iepazīstieties ar tiešsaistes veikalu piegādes nosacījumiem. Latvijā ir pieejami arī tiešsaistes apģērbu tirgotāju pakalpojumi, kuri piegādes veic pāris darbu dienu laikā, izvēlies kādu no tiem un gaidīt nenāksies parāk ilgi.

Viens no lielākajiem trūkumiem apģērbu iegādei tiešsaistē ir tāds, ka nevarat pielaikot iekāroto drēbi pirms tās iegādes. Apģērbs nevienmēr dzīvē izskatās tieši kā fotogrāfijā un reizēm tas ir jāatgriež atpakaļ. Draudzīgākie tiešsaistes apģērbu tirgotāji piedāvā bezmaksas preču atgriešanu. Tomēr ne visi tiešsaistes tirgotāji piedāvā šādu pakalpojumu. Pirms iegādāties apģērbu internetā, iepazīstieties ar piegādes noteikumiem, lai pārliecinātos, ka preces ir iespējams atgriezt bez maksas. 

Tiešsaistes veikali, piemēram, https://membershop.lv/, piedāvā milzīgu izvēli un izdevīgas atlaides tiem, kuri var mazliet pagaidīt, lai saņemtu savu preci. Savukārt, tradicionālie veikali, piedāvā caurskatāmību un iespēju iziet cauri tā durvīm jau ar kāroto džemperi mugurā. Mums, kā apģērbu pircējiem, ir jāpielāgojas izmaiņām, kādas tiešsaistes veikali ir ienesušas apģērbu tirdzniecības nozarē un atrast līdzsvaru, izvēloties labāko no abām pasaulēm.

Reklāmraksti