Praktiski elementi, kuriem jābūt ikvienas sievietes garderobē

Daudzas no mums ir lasījušas rakstus un ieteikumus par to, kādiem apģērbiem un aksesuāriem vajadzētu atrasties katras sievietes skapī. Taču, ja tā padomājam, vai tiešām katrai no mums vajag mazo, melno vakarkleitiņu vai trenci? Patiesībā ikviena sieviete ir atšķirīga, un, kas piestāv vienai, var nepiestāvēt citai. Tādēļ šajā rakstā paskatīsimies uz šo tēmu no praktiskās puses, sniedzot noderīgas idejas, kas palīdzēs sakomplektēt savu ideālo skapja saturu ikdienai un īpašiem gadījumiem.

Kvalitatīvi džinsi

Pat tad, ja pēdējos mēnešos lielākoties esat nēsājusi sporta bikses vai legingus, atcerieties, ka labi džinsi vienmēr būs modē. Turklāt nav svarīgi, vai tie šūti pieguļošā stilā, ar taisnām starām vai kā oversize modelis. Ieguldiet laiku, lai atrastu kvalitatīvu pāri, kas ļauj Jums justies lieliski katru reizi, kad džinsus uzvelkat.

Ērta un stilīga rokassoma ikdienai

Vairums no mums savas dzīves laikā iegādāsies daudz dažādu somu katrai dzīves vajadzībai. Viens no svarīgākajiem modeļiem noteikti būs moderna un ietilpīga rokassoma, kuru ņemt līdzi uz darbu. Tai ir ne tikai vairāki iekšēji nodalījumi, kuros ielikt maku, plānotāju, telefonu, kosmētiku un citus piederumus, bet arī ārējās kabatiņas dažādiem sīkumiem.

Atcerieties, ka mūsdienās ērtāk iegādāties sieviešu somas internetā, veikalā 220.lv, kur pieejams plašs un daudzveidīgs somu modeļu klāsts. Šeit atrodami arī dažādu zīmolu un dizainu sieviešu maki internetā, dažādi aksesuāri un citas lieliskas preces par labu cenu!

Kleita, kuru var uzvilkt dažādos dzīves gadījumos

Viens no pamatnoteikumiem, kā izvēlēties kleitu, kas noderēs gan ikdienā, gan svētkos, ir tās universālais stils. Svarīgi atrast tādu modeli, kas lieliski izskatīsies gan ar baltiem sporta apaviem un džinsa jaciņu, gan arī augstpapēžu siksniņkurpēm un izteiksmīgiem auskariem. Ideālā kleitai vienlaikus piestāvēs arī klasiskāka žakete, ļaujot šo komplektu vilkt, ejot uz darbu, bet vakarā, aizstājot mokasīnus pret augstpapēžu kurpēm, varēsiet doties uz randiņu vai tikšanos ar draudzenēm.

Labs krūšturis

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu izmērs, ikvienai sievietei ir jāatrod labs krūšturis. Tas nozīmē, ka:

• Krūšturim jābūt ar atbilstošu bļodiņas lielumu un apkārtmēru;

• Tam efektīvi jābalsta krūtis;

• Tas nekur nespiež, neberž un nerada cita veida diskomfortu.

Saulesbrilles, kas piestāv Jūsu sejas formai

Izvēlieties saulesbrilles gluži tāpat, kā jebkuru apģērbu – pievilcīgāk izskatīsies tie modeļi, kas radīti tieši Jums (ideālā gadījumā, šūti pēc Jūsu parametriem). Vienkāršākais veids, kā pielāgot saulesbrilles, ir meklēt tādu veidu, kas piestāv Jūsu sejas formai un stilam.

Ērta pidžama patīkamai atpūtai

Lai arī padomāt par ikdienas garderobi, dodoties uz darbu, ir svarīgi, nevajadzētu aizmirst arī apģērbus, kurus nēsājam atpūšoties. Tā vietā, lai “uzrautu” mugurā veco t-kreklu un sporta bikses, dodoties gulēt, ieguldiet naudu elegantā un ērtā satīna pidžamā. Tas ne tikai ļaus Jums justies patīkamāk un ērtāk, bet arī piešķils uguntiņu pašpārliecinātībai.

Pieguļoši un komfortabli legingi

Kura gan no mums nav dzirdējusi par lieliskajiem legingiem, kurus mūsdienās nēsājam ne tikai sporta treniņos, bet arī ikdienā! Šo, iespējams, var nosaukt par vienu no ērtākajiem apģērba elementiem, kāds vien ir atrodams garderobē, tādēļ, ja Jūsu skapī vēl nav legingu, tad ir pienācis brīdis atrast tieši sev piemērotu modeli!

Klasiska stila žakete

Šis, iespējams, ir viens no garderobes elementiem, bez kura neiztikt nevienai dāmai. Nav svarīgi, kur Jūs ikdienā strādājat, jo klasiska stila žaketi var pielāgot dažādiem apģērbu salikumiem un stiliem. To var uzvilkt gan uz darba interviju, ofisu, tikšanos, randiņu vai kādu saviesīgāku pasākumu.

Peldkostīms, kas ļauj Jums justies pārliecinoši

Ikviena sieviete ir pelnījusi atrast ideālo peldkostīmu, kas lieliski piekļaujas ķermenim, ļaujot justies pārliecinoši, jo tiek izceltas īstās vietas, bet nomaskētas tās zonas, kurām nevēlaties pievērst citu uzmanību. Lai arī meklēšana var prasīt laiku un pūles, nešaubieties, ka Jums piemērotu peldkostīmu ir iespējams atrast!

Tas vienkāršais un lieliskais baltais t-krekls

Nav šaubu, ka Jums bijuši un joprojām ir daudz dažādi t-krekli. Taču tieši labs balts t-krekls ir viens no tiem elementiem, kurā vērts ieguldīt. Kādēļ? Jo to iespējams sakombinēt ar daudzveidīgiem apģērbiem, tai skaitā ādas jaciņu, brīva piegriezuma džinsiem, svārkiem un citiem elementiem. Un to ir vērts izmēģināt.

220.lv – apģērbi, apavi un aksesuāri katrai gaumei

Staigāšana pa veikaliem un apģērbu vai aksesuāru iegāde nereti aizņem daudz laika. Ja arī Jums, tāpat, kā daudzām citām sievietēm, ikdienā ir maz brīvu brīžu, viens no ērtiem risinājumiem, kā iegādāties apģērbus un sieviešu somas, kā arī sieviešu makus, ir, apmeklējot iecienīto interneta veikalu 220.lv!

Reklāmraksti