SMS kredīts – četri padomi pirms aizņemšanās

SMS kredīts ir finanšu pakalpojums, par kuru vairāk iespējams uzzināt gan aizdevēju mājaslapās, gan sazinoties ar kredītiestāžu pārstāvjiem. Taču tā princips ir ļoti vienkāršs – ar SMS kredīta palīdzību iespējams operatīvi iegūt salīdzinoši nelielu naudas summu īslaicīgu finanšu sarežģījumu risināšanai. Taču, lai SMS kredīts neradītu problēmas, esam apkopojuši četrus padomus, kurus nepieciešams ievērot pirms aizņemšanās.

 

Apsver visus naudas iegūšanas veidus

Lai gan SMS kredīts ir viens no ērtākajiem veidiem, kā iegūt nepieciešamo naudas summu, tas nebūt nenozīmē, ka, tiklīdz nepieciešama papildus naudas summa, jāpiesakās šim pakalpojumam. Varbūt nauda Tev pieejama arī kādā citā veidā, piemēram, pastrādājot virsstundas vai aizņemoties to no draugiem vai radiem?

 

Uzdod sev jautājumu – “Vai es spēšu kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā?”

Šis būtībā ir pats svarīgākais aspekts, pirms aizņemies – Tev jābūt par 100% pārliecinātam, ka noteiktajā termiņā naudu varēsi atdot. Ja Tev ir regulāri un pietiekami lieli ienākumi, lai spētu ne tikai veikt regulāros maksājumus, iegādātos pārtiku un segtu pārējos izdevumus, bet arī atlicinātu naudu kredīta atmaksai, iespējams, ka SMS kredīts ir Tavai situācijai piemērots risinājums. Bet, ja ienākumus saņem neregulāri vai arī neesi pārliecināts par savu finanšu stāvokli, kredītam met līkumu!

 

Neizmanto kredītu, lai segtu ilgtermiņa finanšu problēmas

Ja esi nonācis situācijā, kad nauda nepieciešama, lai apmaksātu ieilgušus parādus vai kavētus maksājumus citai kredītiestādei, SMS kredīts noteikti nav labākā opcija. Pastāv ļoti liela varbūtība, ka šādā gadījumā Tu nevis samazināsi savu finanšu slogu, bet gan, tieši otrādi – padarīsi to vēl smagāku.

 

Iepazīsties ar pieejamo informāciju

Lai gan SMS kredīta princips ir samērā vienkāršs, tam ir dažādas specifiskas iezīmes, par kurām Tev jāzina, pirms piesakies naudas summai. Ērtākais veids, kā to izdarīt – iepazīstoties ar aizdevēja mājaslapā esošo līgumu, kā arī BUJ (biežāk uzdoto jautājumu) sadaļu, bet, ja kaut ko nesaproti, sazinies ar aizdevēja pārstāvjiem, izmantojot mājaslapā norādīto kontaktinformāciju.

 

Credit24 – uzticams aizdevējs ar starptautisku pieredzi

Ja esi nolēmis, ka SMS kredīts ir Tev piemērots pakalpojums, ieskaties Credit24 piedāvājumā – šeit atradīsi aizdevumu ar pieejamo naudas summu no 50 līdz 4000 eiro un atmaksas termiņu no 3 līdz 36 mēnešiem. Taču atceries – aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt laicīgi!

Reklāmraksti