SOS atslēgu serviss – kad atslēgu pazaudēšana var nesabojāt dienu

Ikvienam no mums vismaz vienreiz ir gadījusies viena no vissliktākajām situācijām, kāda ikdienas dzīvē var gadīties. Pazaudētas vai ieslēgtas atslēgas ir notikums, kas ne tikai var sabojāt veselu dienu, taču arī radīt daudz nopietnākas problēmas. Pazaudēt šķūnīša atslēgas ir viens, bet kad mašīnā tiek ieslēgtas tās vienīgās atslēgas – tā ir problēma, kuru atrisināšana var prasīt daudz nervu un stundu. 

Ko spēj SOS Service

Šādos brīžos jūsu dienu vieglāku var padarīt SOS Service – profesionāls atslēgu un durvju serviss. SOS Serviss piedāvā dažādus atslēgu servisa pakalpojumus, kas būs ļoti noderīgi vissliktākajās situācijās. SOS slēdzeņu serviss nodarbojas ar: 

  • mājokļa durvju un slēdzeņu atvēršanu
  • mājokļa slēdzeņu maiņu
  • automašīnas durvju atvēršanu 
  • dažādu seifu atvēršanu

Pazaudētas atslēgas ir viena no tām lietām, kas var pilnībā apturēt mūsu dienu un sabojāt jebkādus plānus. Problēma ir īpaši nopietna, ja atslēgu kopiju nav vai tās atrodas ieslēgtas mājoklī. SOS atslēgu serviss spēs atmūķēt jebkuru slēdzeni, arī tādu, kas ir bojāta vai ir īpaši sarežģīta. Nepieciešamības gadījumā mūsu servisa speciālisti var veikt arī kvalitatīvu durvju un slēdzeņu remontu.

Statistikas dati liecina, ka vismaz 50% autovadītāji ir saskārušies ar to, ka steidzami nepieciešama palīdzība salauztas slēdzenes, pazaudētu vai ieslēgtu atslēgu dēļ. Mūsu speciālisti veiks auto atvēršanu profesionāli, nenodarot kaitējumu pašai automašīnai. Alternatīva atslēgu servisam ir izsist logu, kas radīs daudz lielākas galvassāpes un lielākas izmaksas. 

Seifs ir vieta, kur glabājas visvērtīgākās mantas. Tāpēc tie ir tik droši. Tomēr arī seifam var pazaudēt atslēgu vai aizmirst kodu. SOS atslēgu servisam jebkurš seifs ir atverams, tādēļ droši var griezties pēc palīdzības.

Kur griezties pēc palīdzības

SOS atslēgu serviss ir radījis vieglu saziņas kanālu saviem klientiem. Ja gadījusies problēma, sazināties ar SOS Service var caur Whatsapp, sūtot savu problēmas aprakstu un, ieteicams, attēlu uz tālruņa numuru +371 2666 1117. Atslēgu servisa speciālisti novērtēs jūsu problēmu un izteiks cenu piedāvājumu, pirms nekavējoties dosies pie jums uz jebkuru vietu Rīgā vai tās apkārtnē visas diennakts garumā, lai palīdzētu jums iekļūt jūsu mājoklī, automašīnā vai seifā. 

Reklāmraksti