Specializēts Interneta Veikals Darbam - Inserv.lv

Atrast interneta veikalu tagad spēj ikviens. To ir daudz, turklāt liela daļa tirgo teju visu iespējamo, sākot no sadzīves tehnikas līdz pat skaistumprecēm un darba instrumentiem. Taču, ko darīt tiem, kuri cenšas atrast kvalitatīvas, noteikta veida preces? Pieņemsim, ka tu meklē dažādus instrumentus remontam un saimniecības darbiem. Lai nebūtu jāklīst pa dažādām mulsinošām kategorijām, ienāc Inserv.lv! Šeit trīs dažādu zīmolu vai jaudas instrumentu vietā atradīsi vismaz desmit, turklāt, lai atvieglotu meklēšanu, varēsi izmantot preču filtrus, lai atlasītu sev nepieciešamo preci, pēc tās ražotāja, cenas, jaudas un citiem svarīgiem parametriem. 

Inserv.lv ir instrumentu veikals, kas piemērots ne tikai amatieriem un mājsaimniecībām, bet arī specializētiem klientiem, kuri interesējas par profesionāliem un specifiskiem instrumentiem. Tāpat tajā atradīsiet arī dažādas preces, kas noderēs visiem meistariem, kuri sāk apgūt dažādas būvniecības, amatniecības un citas prasmes. Viens no populārākajiem zīmoliem, kas iecienīts DIY (Do It Yourself) instrumentu lietotāju vidū ir “Power Plus”. 

Šis veikals nav tikai vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo dažādiem darbiem. Tas rūpējas arī par savu klientu izglītošanu, organizējot “Bahco”, “Milwaukee” un “Makita” profesionāļu dienas, kad cilvēki var doties uz veikalu, lai uzdotu dažādus jautājumus speciālistiem, kā arī izmēģināt instrumentus un piedalīties loterijās.

Vasaras sezona ir laiks, kad pilnā sparā notiek zāles pļaušana, dārzu stādīšana, apstrādāšana un ražas novākšana, tādēļ arī Inserv.lv ņem vērā pircēju vēlmes un piedāvā kvalitatīvu dārza tehniku, kā arī instrumentus no pasaulē atzītiem zīmoliem – “STIGA”, “STIHL”, “Viking”, “Ryobi”, “Makita” u.c.

Instrumentu veikals cenšas nodrošināt individuālu pieeju ikvienam klientam – ja tev preču aplūkošanas procesā rodas kādi jautājumi vai ir neskaidrības par parametriem, piegādi utt., droši vari konsultēties ar Inserv.lv zinošajiem speciālistiem – viņi vienmēr tev palīdzēs atrast tieši to, ko meklē. Veikala darbībā liela nozīme ir pozitīvām atsauksmēm un apmierinātiem klientiem. 

Salīdzinājumā ar vairākiem citiem interneta veikaliem, Inserv.lv saviem klientiem piedāvā iespēju aplūkot preces tiešsaistē, kā arī doties uz veikalu Remtes ielā 21 (pie t/c “Spice”), lai aplūkotu interesējošos instrumentus klātienē. Tu vari atbraukt un aplūkot, kā arī izmēģināt preci, pakonsultēties ar speciālistiem un tad pieņemt lēmumu par instrumenta iegādi. Turklāt, ja nepieciešams, vari uzreiz arī nopirkt vajadzīgo papildus aprīkojumu utt. 

Viens no jaunumiem, kas ieviests instrumentu veikalā – iespēja noformēt līzingu tiešsaistē. Izvēloties preci, uzreiz vari aizpildīt anketu un saņemt atbildi no līzinga kompānijas. Ja lēmums ir pozitīvs – kurjers kopā ar preci piegādās arī līgumu. Tev pat nevajadzēs doties uz ofisu, lai noformētu dokumentus. Tāpat der pievērst uzmanību tam, ka, veicot pasūtījumu, kura summa pārsniedz 75 eiro, tu saņemsi bezmaksas piegādi!

Vēl viens jaunums, kas noteikti interesēs tos, kuri darbojas ar dažādiem akumulatora instrumentiem. Pavisam nesen instrumentu veikalā ir pieejami kvalitatīvie zīmola “PowerPlus Dual Power” produkti – unikālas baterijas, kuras iespējams izmantot vairākiem instrumentiem. “Dual Power” piedāvā divu veidu akumulatorus – 20 V un 40 V, un tos iespējams piemērot plašam instrumentu klāstam. To darbības princips ir pavisam vienkāršs – 20 V baterija piemērota visiem 20 V darba piederumiem un 40 V akumulators – 40 V instrumentiem. Ņemot vērā akumulatoru ražotāju attīstību, Powerplus 40 V bateriju ir iespējams pieslēgt arī 20 V ierīcēm, tādējādi praktiski dubultojot lietošanas laiku. “Dual Power” piedāvā arī dažādus akumulatora dārza instrumentus, kas darbojas ar inovatīvajām baterijām. Abus litija akumulatoru veidus iespējams uzlādēt ar viena veida 20 V/40 V lādētāju. 


Reklāmraksti