Sporta bārs Optibet – šeit sports patiešām ir karalis

Fanošana par sportu ir daudzu cilvēku aizraušanās. Ļoti iespējams, ka arī Tu pats vai kāds Tev zināms cilvēks ir kaislīgs sporta fans, kurš ne tikai regulāri skatās spēles un seko līdzi jaunumiem, bet arī pat ir iegādājies fanu atribūtiku – kreklus, cepures, šalles un citus piederumus, kurus lepni izrāda spēļu laikā. Lai arī dažādu sporta sacensību un spēļu skatīšanās ar draugiem mājās, pie TV ekrāna, var šķist ērtāka un vienkāršāka, ir vērts ik pa laikam kaut ko pamainīt un doties sporta pārraides vērot citur, piemēram Optibet sporta bārā. Kāpēc? Par to pastāstīsim turpinājumā.

Šeit vērts iegriezties ne tikai brīvdienās, bet arī darba dienās

Sporta bāri daudziem var asociēties ar izklaides vietu, kur cilvēki biežāk dodas piektdienās un nedēļas nogalē, lai atpūstos no darba un labi pavadītu laiku ar draugiem, kolēģiem vai citiem sporta faniem. Taču Optibet sporta bārs savu piedāvājumu ir veidojis tā, ka šeit vērts ienākt jebkurā dienā darba laikā. No rīta šeit varēsi nobaudīt garšīgas brokastis ar omleti vai citu ēdienu un aromātisku kafiju vai tēju. Pusdienās te varēsi nobaudīt, ko vien sirds kāro. Sporta bāra ēdienkartē ir gan salāti, gan uzkodas, zupas, burgeri, ribiņas, šašliks, deserti un dažādi citi ēdieni, kas ir tik gardi, ka pēc maltītes tā vien gribēsies pirkstiņus aplaizīt! Un, protams, piedāvājumā pieejami arī dažādi dzērieni katrai gaumei – gan alkoholiskie, gan bezalkoholiskie.

Tiem, kas veltīs dažas minūtes, lai kļūtu par Optibet reģistrētajiem klientiem, pusdienu piedāvājums darba dienās būs pieejams par ļoti draudzīgu cenu – tikai 4,60 eiro! Komplektā ietilpst: zupa, pamatēdiens, deserts un dzēriens.

Bāra iekārtojums un ekrānu skaits nodrošinās komfortu ikvienam apmeklētājam

Kā jau kārtīgā sporta bārā, Optibet savu iekārtojumu veidojis, iedvesmojies no sporta, tādēļ dizainā ievērosi dažādus sportiskus elementus, detaļas un krāsas. Arī mēbeles izvēlētas, domājot par funkcionalitāti un komfortu. Pieejami gan bāra krēsli, gan arī galdiņi ar krēsliem, kur ērti jutīsies arī lielākas kompānijas. Tomēr, lai nodrošinātu ērtību gan sev, gan citiem, lūgums, pirms ierašanās veikt galdiņa rezervāciju, jo mēdz gadīties, ka Optibet sporta bārā ir daudz apmeklētāju, un visi vēlas baudīt sportu, kā arī garšīgi paēst.

Katrā sporta bārā pieejami vairāki augstas izšķirtspējas ekrāni, uz kuriem tiek demonstrētas dažādas sacensības un spēles – bokss, teniss, futbols, basketbols, volejbols un citi sporta veidi ir tie, kuru jaunumiem varēsi šeit sekot līdzi, vienlaikus izmēģinot savu veiksmi rezultātu prognozēšanā. Iespējams, tieši šodien veiksme būs Tavā pusē? Azarts un asas izjūtas būs garantētas!
   

Reklāmraksti