TOP 5 pieprasītākie portatīvo datoru modeļi 2020.gadā

21.gadsimts ir tehnoloģiju un inovāciju laikmets, kura straujā attīstības līkne datortehnikas jomā nozīmē to, ka orientēties plašajā tehnikas sortimentā kļūst arvien sarežģītāk. Brīdī, kad vecais dators vairs nespēj piedāvāt mūsdienu vajadzībām atbilstošu jaudu, laiks lūkoties pēc jaunas un daudz jaudīgākas ierīces. Šoreiz ielūkosimies šī gada pieprasītāko portatīvo datoru topā un apskatīsim to piedāvātās funkcijas.

1. "Apple MacBook Air 13"

Topa augšdaļā, protams, neiztikt bez mega populārā zīmola "Apple". Jāteic, ka, neskatoties uz zīmola ārkārtīgi lielo atzinību vispasaules patērētāju vidū, salīdzinoši liels daudzums cilvēku "Apple" popularitāti uzskata par visai nepamatotu. 

"Apple MacBook Air 13" piedāvā 8 GB brīvpiekļuves atmiņu (RAM), kas ir pietiekoši daudz, lai šo portatīvo ierīci varētu izmantot laikietilpīgiem darbiem ar tādām programmatūrām kā "Adobe Photoshop" un "Lightroom". Šīs ierīces darbības ilgums ar vienu uzlādi sasniedz apmēram 11 stundas. "MacBook Air 13" spilgtākā iezīme pavisam noteikti ir augstā (2560 x 1600) ekrāna izšķirtspēja. Tā ierīces ekrānam piešķir vēl līdz šim neredzētu asumu, kā arī simtprocentīgu krāsu un toņu precizitāti. Lieliska palīgierīce fotogrāfiem un grafiskā dizaina jomas profesionāļiem.

2. "Acer Swift 3"

Otrajā vietā pelnīti ierindojas firmas "Acer" portatīvā ierīce "Acer Swift 3". "Acer" ir plaši atpazīstams gan portatīvo, gan stacionāro datoru kategorijā un izceļas ar savu kvalitāti, un uzticamību. Portatīvie datori nereti spēj piedāvāt vairāk jaudas nekā daži stacionārie datori, piemēram, "Acer Swift 3" ir gana jaudīgs, lai veiksmīgi izpildītu vairākas augstas sarežģītības pakāpes darbības vienlaicīgi.

Šis modelis ir svaigākais risinājums no "Acer" datortehnikas lielās ģimenes, kas sevī ietver tādu papildu ekstru kā pirkstu nospiedumu lasītājs. Šī biometrijas funkcija izceļas ar savu augsto drošības līmeni, kas pavisam noteikti spēs aizsargāt ierīci pret ļaunprātīgiem uzlaušanas mēģinājumiem. "Acer Swift 3" ir klasisks minimālistiskā stila modelis, kas lieliski iederēsies gan mājas, gan biroja ofisā.

3. "Asus ExpertBook B9450"

Trešo topa pozīciju ieņem zīmola "Asus" pārstāvis "Asus ExpertBook B9450". "Asus" mūsdienu tirgū ir vērtējams divējādi, proti, dažas no firmas piedāvātajām ierīcēm patērētājiem ir sagādājušas nepatīkamas vilšanās, toties citas – patīkami pārsteigušas.

'Asus ExpertBook B9450" ir viens no firmas jaunākajiem portatīvo ierīču modeļiem un spilgti izceļas ar savu ievērojami ietilpīgo brīvpiekļuves atmiņu (16 GB/RAM).Šī veiktspējīgā ierīce ir veidota tikai un vienīgi no augstākās izturības klases komponentēm, kas būtiski ietekmē arī pašas ierīces cenu. Spriežot pēc šīs ierīces lietotāju novērojumiem, "Asus ExpertBook B9450" spēj izturēt pat ļoti ekstrēmus apstākļus, piemēram, diezgan karstu gaisa temperatūru un salīdzinoši augstu mitruma līmeni.

4. "Lenovo ThinkPad P1"

Arī zīmola "Lenovo" jaunākās inovācijas nebeidz pārsteigt datortehnikas entuziastus visā pasaulē. "Lenovo" gadu laikā ir ieguvis visai cienījamu reputāciju patērētāju vidū un nereti tiek uzskatīts par produktivitātes un ilgtspējības līderi datortehnikas tirgū. 

Īpaši jāizceļ viens no "Lenovo" jaunākajiem izgudrojumiem – "Lenovo ThinkPad P1". Šī ierīce darbojas kā efektīva digitālā spēkstacija, kas nodrošina tik pat lielu jaudu un veiktspēju kā lielāka izmēra stacionārās ierīces. 

Šī portatīvā modeļa 4K OLED skārienjūtīgais ekrāns piedāvā ne tikai neaizmirstami krāšņas krāsu kombinācijas, bet arī būs ilgtspējīgāks par jebkuru citu LCD vai LED ekrānu. Šis modelis un citi "Lenovo" portatīvie datori no 220.lv pavisam noteikti ir Jūsu uzmanības vērti.

5. "Microsoft Surface Book 2"

Visbeidzot esam nonākuši līdz topa noslēdzošajai, bet ne mazāk iespaidīgajai ierīcei – "Microsoft Surface Book 2". "Microsoft" ir viens no lielākajiem mūsdienu digitālās pasaules datortehnikas milžiem, kas pēdējo gadu laikā ir nācis klajā ar vairākiem augsti novērtētiem portatīvo datoru modeļiem.

Viens no veiksmīgākajiem kompānijas mēģinājumiem iekarot pasaules tirgu ir "Microsoft Surface Book 2" modelis. Šī ierīce, pateicoties lielajai jaudai, 15 collu platajam ekrānam un vairāk nekā 10 stundu ilgajai baterijas ilgtspējībai, ir godam izpelnījusies skaļas datorspēļu cienītāju uzslavas. 

Ja neviena no augstāk minētajām portatīvajām ierīcēm nespēj apmierināt Jūsu izvirzītās prasības, ielūkojieties interneta veikala 220.lv plašajā stacionāro datoru piedāvājumā  - https://220.lv/lv/datortehnika/personalie-datori. Pie mums atradīsiet labākos datortehnikas piedāvājumus mājām, darbam, mācībām un izklaidei. 

Reklāmraksti