Tulikivi kamīni un kamīnkrāsnis – efektīvs siltuma avots mājoklim

Malkas sprakšķēšana krāsnī ienes omulīgu noskaņu ikvienā mājoklī, taču šis nav galvenais iemesls, kādēļ daudzi cilvēki izvēlas ierīkot mājoklī tieši šādu siltuma ražotāju. Nozīme ir arī kamīna vai kamīnkrāsns tipam, materiālam, telpu apsildīšanas efektivitātei un nepieciešamajam resursu apjomam. Viens no inovatīviem risinājumiem, kuru izvēlas tie, kas novērtē augstu kvalitāti, lietošanas ērtību un siltuma atdevi, ir “Tulikivi” ražotie kamīni un kamīnkrāsnis. Turpinājumā iepazīsimies ar tiem mazliet tuvāk. 

“Tulikivi” kamīni

Viena no kamīna priekšrocībām ir tā īpašais dizains, kas ļauj baudīt dzīvas uguns patīkamo enerģiju un padara mājokli omulīgāku. “Tulikivi” kamīni ne tikai eleganti izskatās, bet arī nodrošina efektīvu telpas apsildīšanu, jo to ražošanā izmantotas mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas, kuru ietekmē ar mazāku malkas apjomu var ilgāk un labāk apsildīt mājokli, tai skaitā, plašas telpas. Jāpiezīmē, ka šo kamīnu radītais siltums ir patīkams, neuzbāzīgs, kā arī gaiss istabā nekļūst sauss.

Der zināt, ka tradicionālajiem kamīniem lietderības koeficients parasti ir vidēji 25% savukārt “Tulikivi” krāsnis un kamīni lepojas ar pat 80% un 90% koeficientu, kas sasniegts, izmantojot inovatīvo pretplūsmas principu, kas izveidots kamīna iekšpusē.

“Tulikivi” kamīnkrāsnis

Tos mēdz dēvēt arī par hibrīdiem, jo ziepjakmens kamīnkrāsnis no Somijas ietver labākās krāšņu un kamīnu īpašības. Tās izskatās eleganti – lielās stikla durvis ļauj baudīt uguns spēles krāsnī, un vienlaikus kamīnkrāsns arī spēj ļoti efektīvi akumulēt siltumu, kas radies malkas degšanas procesā, lai pēc tam to pakāpeniski izstarotu telpā. Pēc izkurēšanās siltums saglabājas līdz pat divām dienām. Ziepjakmens krāsnīs var izmantot ne tikai malku, bet arī granulas un skaidu briketes. Turklāt, ja nepieciešams, kamīnkrāsni iespējams pievienot esošajai siltumapgādes sistēmai, vai arī izmantot kā papildu siltuma avotu.

Ziepjakmens – unikāls materiāls kamīnu un krāšņu ražošanā

Somi jau pirms vairākiem gadu simtiem atklāja šī lieliskā materiāla īpašības, un sāka tās izmantot, lai izgatavotu krāsnis. Ziepjakmens sastāvā ir talks un magnezīts, un šo resursu iegūst Somijas klinšu karjeros. Abu materiālu kombinācija ir spēcīga - magnezītam piemīt augsta siltuma absorbēšanas spēja savukārt talks padara akmeni izteikti blīvu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par ziepjakmens kamīniem un kamīnkrāsnīm, esat laipni aicināti ielūkoties Tulikivi.lv!


Reklāmraksti